Detektywi z podstawówki. Tajemnica trenera Bombki

To już kolejna część z cyklu Detektywi z podstawówki. Bawiłam się znakomicie prowadząc kolejne śledztwo z bohaterami.

" Tajemnica Trenera Bombki" Alicja Sinicka Wydawnictwo Skarpa Warszawska to trzeci tom cyklu Detektywi z podstawówki. Autorka i tym razem nie pozwolia na nudę. Fabuła wciąga, a nowa zagadka do rozwiązania  dostarcza wielu emocji czytelnikowi.

"Kiedy podejrzewamy kogoś o popełnienie jakiegoś przestępstwa ,musimy zawsze odpowiedzieć sobie na pytanie: "Dlaczego miałby to zrobić ".

W szkole podstawowej nastał czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Wybrani uczniowie klas czwartych mają udekorować szkolną choinkę . Kasia i Karol cieszą się ,że biorą udział w tym wydarzeniu . Niestety dekorowanie choinki kończy się zbiciem złotego szpica ,który miał ozdobić czubek choinki . Wszystko byłoby dobrze gdyby nie dziwna wiadomość ukryta w nim "choinki w tym roku nie będzie ". Kto i dlaczego schował tą wiadomość ? Uczniowie zbytnio się tym nie przejmują . Do momentu ,w którym choinka faktyczne znika . Biuro detektywistyczne KASZ i HEN ma kolejne śledztwo do rozwiązania . Pierwszym podejrzanym staje się trener Bombka,widać że ewidentnie coś ukrywa . Czy podejrzenia są słuszne ? Czy detektywi powinni zbadać wszystkie tropy przed wyłonieniem podejrzanego ? Co zazdrość ma wspólnego ze zniknięciem choinki ?

Na te i inne pytania musicie znaleźć odpowiedzi w książce. Alicja Sinicka kolejny raz zabiera nas w podróż pełną zwrotów akcji.  Bohaterowie miewają tajemnice oraz ukryte talenty ,które zapragniecie odkryć. Zobaczycie, że przed młodymi detektywami nic się nie ukryje. Zakończenie okazało się zaskakujące. Byłam pewna, że to ktoś inny jest winien zniknięciu choinki. Autorka pokazała również, że emocje podszyte zazdrością nie prowadzą do zwycięstwa.

Osobiście polecam Wam lekturę książki i gwarantuję Wam super zabawę z dzieciakami z podstawówki.

Informacje dodatkowe o Detektywi z podstawówki. Tajemnica trenera Bombki:

Kup książkę Detektywi z podstawówki. Tajemnica trenera Bombki

Detektywi z podstawówki. Tajemnica kierowcy Ogórka
Alicja Sinicka0
Okładka ksiązki - Detektywi z podstawówki. Tajemnica kierowcy Ogórka

Detektywi z podstawówki znów na tropie! Kasia, Karol i Wojtek wyjeżdżają na klasową wycieczkę do Gospodarstwa Pod Chmurką, zajmującego się agroturystyką...

Winna
Alicja Sinicka0
Okładka ksiązki - Winna

Ona jest zawsze winna... Wendy jest wyczerpana. Otaczają ją toksyczni ludzie: jej ojciec, który obwinia ją o wypadek z przeszłości i jej były ukochany...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;