Diaboliczna miłość

Diaboliczna prawda

Tom 3

"Czas zwykle leczy rany. Zdarza się jednak, że je pogłębia"

Ten tom jest ostatnim z tej serii. Tu poznajemy dalsze losy bohaterów.

W życiu Błażeja i Sary dużo się zmienia. W ich życiu wydarzyło się wiele. Oboje nie dopuszczają do sobie, że mogą czuć dokładnie to samo. Sara za wszelką ceną chce zapomnieć o nim i chce ułożyć sobie życie na nowo. Czy jej się to uda? 🤔

Mijają dni, tygodnie, miesiące, a nawet lata a czy miłość Sary i Błażeja jest aż tak silną? 🤔 Czy ich uczucia są aż tak prawdziwe, że przetrwają wszystko? 🤔 Czy Błażej wybaczy Sarze a ona jemu? 🤔

Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedź w książce 😁.

"Miłość rodzi się wtedy, gdy bratasz się z cierpieniem, nie tylko umiesz je znosić, lecz gdy nie unikasz."

W tym tomie poznajemy długo wyczekiwane zakończenie historii Sary i Błażeja. Czekałam z niecierpliwością, żeby poznać zakończenie, a jak już poznałam to mi smutno, że już koniec.

Książkę czytało mi się dobrze i szybko, nie mogłam się oderwać od czytania. Za taki początek książki myślałam, że zabije autorkę, ale im dalej tym nie chciałam jej zabić.

Fabuła bardzo ciekawa, bardzo się cieszę, że miałam możliwość poznania i przeczytania tak świetnej serii.

Co do bohaterów to miałam ochotę udusić czasem ta Sarę za jej zachowanie.

Historia Sary i Błażeja zostanie bardzo długo w moim sercu, bo ja pokochałam.

Gratuluję autorce napisania i wydania tak dobrej książki.

Życzę autorce, żeby wydała jeszcze więcej książek 🙂.

Każdemu, kto nie czytał, to polecam z czystym sumieniem, żeby zapoznał się z tą serię.

Bardzo dziękuję wydawnictwu @wydawnictwomuza @grzeszne_ksiazki za egzemplarz ♥️.

Informacje dodatkowe o Diaboliczna miłość:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-10-06
Dodał/a opinię: Patka96x

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Diaboliczna miłość

Kup książkę Diaboliczna miłość

Ale Meksyk! Totalne wariactwo
P.K. Farion0
Okładka ksiązki - Ale Meksyk! Totalne wariactwo

Dla niej to ostatnie wakacje u ojca będące kładką między światem studenckim a rozpoczęciem pracy w poważnym dorosłym życiu. Dla niego to zamknięcie trudnego...

Nie patrz
P.K. Farion0
Okładka ksiązki - Nie patrz

Cykl odcinków Spotykają się przypadkiem. Ona o pięknym sercu, on o bestialskiej duszy. Kompletnie nieświadoma swej wartości Blanka Bielska staje na drodze...