Dobry chłopak

Tom 1 cyklu Hokeiści

Zorganizowanie bratu wesela na którym będą gościć znani hokeiści okazuje się największym wyzwaniem w życiu Jess Canning. Jej rodzina uważa że dziewczyna jest ofiarą losu więc porażka nie wchodzi w grę.
Dla Blake'a Rileya zbliżające się wesele to szczęśliwe zrządzenie losu. Jess jesy druhną a on drużbą więc zabawa może rozpocząć się na całego. Co z tego że napotyka opór ze strony Jess? Musi tylko przekonać bardzo upartą blondynkę że jest przyzwoitym facetem.
"Dobry chłopak " Elle Kennedy i Sariny Bowen należy do literatury obyczajowej, romansu.
Książka zawiera takie motywy jak miłość przyjaźń zaufanie zdrada nienawiść wybaczenie kłamstwo współczucie strach niezdecydowanie zagubienie szczęście ślub rodzina oraz wiele wiele innych.
Książka pokazuje że każdy ma szansę na miłość. Nawet jeśli już stracił nadzieję. Nie warto się poddawać tylko iśc dalej. Nie oglądać się za siebie tylko żyć tym co jest tutaj i teraz.

Informacje dodatkowe o Dobry chłopak:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-02-05
Tytuł oryginału: Good boy
Tłumaczenie: Izabela Żukowska
Dodał/a opinię: Roksana

Zobacz opinie o książce Dobry chłopak

Kup książkę Dobry chłopak

Zostań
Sarina Bowen Elle Kennedy0
Okładka ksiązki - Zostań

Drugi tom serii o zawodowych hokeistach autorek Elle Kennedy i Sariny Bowen! Czy można zakochać się w kimś, kogo nigdy się nie spotkało? Hailey Taylor...