Doktor Seks

♥💋♥RECENZJA♥💋♥

„Seks w każdej z jego postaci, nawet tych najbardzej udziwnionych, powinien być zabawą, zwłaszcza jeśli godzą się na nią dwie dorosłe osoby. Gorzej, jeśli tylko jedna strona chce czegoś, co dla drugiej wydaje się odrażające....Wtedy serdecznie witam na mojej kozetce.”

Wiecie co lubię w książkach Soni Rosy? Bezkompromisowość. Tak po prostu. To już czwarta książka tej autorki, którą miałam okazję przeczytać i znowu wciągnęła mnie bez reszty i pozostawiła z wieloma przemyśleniami.

Robert Koch jest zabójczo przystojnym i bogatym seksuologiem. Codziennie na jego kozetce, swoje problemy natury seksualnej „wylewają” zarówno kobiety jak i mężczyźni, w rożnym wieku, o różnych poglądach, dewiacjach, zainteresowaniach i zaburzeniach.
Ilona, śliczna brunetka, prawniczka, która właśnie uwolniła się z bardzo toksycznego związku, wyrywa facetów na „jednorazowe tournée” gdzie się da, w pogoni za przyjemnością i orgazmami, próbując tym samym zagłuszyć samotność. Na jednej z imprez, to właśnie z seksownym „doktorkiem” w garażu, na masce auta gospodarzy, udaje jej szybko zaspokoić ich oboje, po czym znikają sobie z oczu.
Robert wysłuchując seksualnych problemów pacjentów, nieustająco myśli o bezpruderyjnej i seksownej brunetce, a nawet w swoich niezobowiązujących kochankach wciąż widzi nieznajomą z garażu.
Ilona natomiast bez skrępowania wyrywa kolejnych napaleńców na jedną noc, ale myślami krąży wokół przystojnego faceta z tego samego garażu.
A może to Miłość od przyjemności ....pierwszego ... tzn wejrzenia?
Cóż... to się dopiero okaże jak się znowu przypadkiem spotkają.

Książka, oprócz poruszonych wielu poważnych i zaskakujących, czasem odrażających tematów, okraszona jest masą pikantnych scen i seksownych opisów, ale równocześnie jest pełna humoru i groteskowych dialogów ( przyjaciółka Ilony to jest dopiero numer stulecia 😂 ). O Oldze można by było wręcz napisać oddzielną książkę i na pewno znalazła by rzeszę czytelników zainteresowanych jej perypetiami, zakupami i jakże lekkim prowadzeniem się.
Pomimo swoich prawie czterystu stron, książka jest tak wciągająca, że czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie ♥

Informacje dodatkowe o Doktor Seks:

Kup książkę Doktor Seks

Klinika miłości
Sonia Rosa0
Okładka ksiązki - Klinika miłości

Wciągająca erotyczna historia o przystojnym chirurgu i jego pacjentkach. Urodzony w Moskwie, ale wychowany na warszawskim Żoliborzu, doktor Igor Orłow...

Nimfomanka
Sonia Rosa0
Okładka ksiązki - Nimfomanka

"Przygryzam usta i rozglądam się nerwowo. Pragnienie seksu robi się tak przemożne, że z trudem oddycham. Jakby coś usiadło na mojej klatce piersiowej...