Doktor Seks

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-02-24
Kategoria: Romans
ISBN: 9788381953917

Wpadli na siebie przypadkiem i po krótkim flircie znacznie bliżej poznali się w garażu wspólnych przyjaciół, na masce ich bmw.

Robert, przystojny seksuolog, miał już wiele kobiet, ale seksowna brunetka szybko zawróciła mu w głowie.

Ilona poderwała go, żeby sobie udowodnić, że jest wolna i może robić, co chce. Po kilkuletnim związku z chorobliwie zazdrosnym prawnikiem chciała poczuć, że żyje, nie myśląc o konsekwencjach. To miała być tylko chwila przyjemności, zakazana zabawa na lodowato zimnej masce cudzego samochodu. A jednak przez długi czas nie potrafiła przestać myśleć o Robercie... Kiedy wpadają na siebie po raz kolejny, jej życie jest zagmatwane. On jej pragnie, ale nie wie, czy warto podejmować walkę o kobietę, która nie jest gotowa na coś więcej, niż przyjaźń. Krążą więc wokół siebie i jednocześnie wmawiają sobie, że to bez sensu.

Ale nie da się oszukać własnych ciał i serc.

W zaciszu swojego gabinetu Robert wysłuchuje setek intymnych zwierzeń. Dla pacjentów ma wiele cennych porad, ale czy sam wie, czego naprawdę pragnie dla samego siebie? Gorąca, zmysłowa, odważna, perwersyjna i dzika opowieść o miłości, pożądaniu, seksie i erotyce.

,,Doktor Seks" otworzy przed Wami drzwi, za którymi znajdziecie czystą rozkosz.

Tagi: Romans erotyczny

Kup książkę Doktor Seks

Opinie o książce - Doktor Seks

♥💋♥RECENZJA♥💋♥

„Seks w każdej z jego postaci, nawet tych najbardzej udziwnionych, powinien być zabawą, zwłaszcza jeśli godzą się na nią dwie dorosłe osoby. Gorzej, jeśli tylko jedna strona chce czegoś, co dla drugiej wydaje się odrażające....Wtedy serdecznie witam na mojej kozetce.”

Wiecie co lubię w książkach Soni Rosy? Bezkompromisowość. Tak po prostu. To już czwarta książka tej autorki, którą miałam okazję przeczytać i znowu wciągnęła mnie bez reszty i pozostawiła z wieloma przemyśleniami.

Robert Koch jest zabójczo przystojnym i bogatym seksuologiem. Codziennie na jego kozetce, swoje problemy natury seksualnej „wylewają” zarówno kobiety jak i mężczyźni, w rożnym wieku, o różnych poglądach, dewiacjach, zainteresowaniach i zaburzeniach.
Ilona, śliczna brunetka, prawniczka, która właśnie uwolniła się z bardzo toksycznego związku, wyrywa facetów na „jednorazowe tournée” gdzie się da, w pogoni za przyjemnością i orgazmami, próbując tym samym zagłuszyć samotność. Na jednej z imprez, to właśnie z seksownym „doktorkiem” w garażu, na masce auta gospodarzy, udaje jej szybko zaspokoić ich oboje, po czym znikają sobie z oczu.
Robert wysłuchując seksualnych problemów pacjentów, nieustająco myśli o bezpruderyjnej i seksownej brunetce, a nawet w swoich niezobowiązujących kochankach wciąż widzi nieznajomą z garażu.
Ilona natomiast bez skrępowania wyrywa kolejnych napaleńców na jedną noc, ale myślami krąży wokół przystojnego faceta z tego samego garażu.
A może to Miłość od przyjemności ....pierwszego ... tzn wejrzenia?
Cóż... to się dopiero okaże jak się znowu przypadkiem spotkają.

Książka, oprócz poruszonych wielu poważnych i zaskakujących, czasem odrażających tematów, okraszona jest masą pikantnych scen i seksownych opisów, ale równocześnie jest pełna humoru i groteskowych dialogów ( przyjaciółka Ilony to jest dopiero numer stulecia 😂 ). O Oldze można by było wręcz napisać oddzielną książkę i na pewno znalazła by rzeszę czytelników zainteresowanych jej perypetiami, zakupami i jakże lekkim prowadzeniem się.
Pomimo swoich prawie czterystu stron, książka jest tak wciągająca, że czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie ♥

Hotel 69
Sonia Rosa0
Okładka ksiązki - Hotel 69

Jakie tajemnice skrywają hotelowe apartamenty? Goście, którzy opłacili pokój, nie zawsze grzecznie idą spać... W Hotelu 69 spotkasz miłość, nienawiść...

Klinika miłości
Sonia Rosa0
Okładka ksiązki - Klinika miłości

Wciągająca erotyczna historia o przystojnym chirurgu i jego pacjentkach. Urodzony w Moskwie, ale wychowany na warszawskim Żoliborzu, doktor Igor Orłow...