Druga szansa

●Historia chwytająca za serce

Czy zastanawialiście się kiedyś ile razy można być odrzuconym i zranionym?
A może nad tym ile razy można dawać ostatnią szansę?

"Druga szansa" to historia o Sławku, który po piętnastu latach od ukończenia szkoły spotyka swoją dawną licealną miłość Olgę. Kobieta samotnie wychowuje dwóch nastoletnich synów. Mężczyzna pracuje jako psycholog policyjny. Od dawna kocha się skrycie w Oldze lecz nie miał odwagi i nie potrafił zwalczyć o serce Olgi.
Czy teraz Sławek wykorzysta drugą szansę?
Czy Olga jest gotowa na związek skoro jest bardzo przywiązana do swoich dzieci i liczy się dla niej ich szczęście. Czy Olga zaryzykuje i da sobie szansę na szczęście?
Przekonacie się zagłębiając się w tę niesamowitą historię.
Uwielbiam czytać takie piękne i wzruszające historie. Bardzo wciągająca fabuła i to już od samego początku. Świetnie wykreowani bohaterowie. Śledziłam ich losy i trzymałam kciuki, aby ich relacja ułożyła się. Historia Olgi pokazuje, że nie tak łatwo jest zaufać drugiej osobie i wpuścić ją do swojego życia. Autorka stworzyła historię o samotnej matce, dla której liczą się dzieci i ich szczęście. Pokazuje nam czytelnikom, że jeśli tylko postaramy się i damy sobie szansę to znajdziemy drogę do szczęścia. Warto podjąć wyzwanie i zawalczyć o miłość. To historia, która daje do myślenia.
Jeśli lubicie mądre i życiowe książki to ta historia poruszy Wasze serca tak jak moje. Jestem oczarowana. Gwarantuję Wam takie emocje, że nie oderwiecie się od tej książki. Lekki i przyjemny styl autorki sprawił, że książkę przeczytałam w błyskawicznym tempie. Spędziłam bardzo miły wieczór.
Polecam!

BRUNETTE BOOKS

Informacje dodatkowe o Druga szansa:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2023-04-05
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Druga szansa

Kup książkę Druga szansa

Leśniczówka na Mazurach
Agnieszka Kulig0
Okładka ksiązki - Leśniczówka na Mazurach

Czy w małych mazurskich Wikliszkach Anna i Radek postanowią na nowo zawalczyć o swoje szczęście i znajdą do siebie drogę? Anna jest pisarką z Warszawy...

Agnieszka Kulig0
Okładka ksiązki - Etyka bez końca. Twórczość filmowa Krzysztofa Kieślowskiego wobec problemów etycznych

Etyka 'bez końca'. Twórczość filmowa Krzysztofa Kieślowskiego wobec problemów etycznych jest zaproszeniem do dialogu o etyce, ujrzanej w obrazach filmowych...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;