Dziewczyna bez skóry

Nie ma nic gorszego po stracie najbliższych jak wpakować się w coś co może okazać się tajemnicą skrywaną od lat? jednym słowem istny rollercoaster na Grenlandii. Ciekawa jestem, czy są tajemnice, które nigdy nie doczekały się wyjaśnienia i ujrzały światło dzienne? Czytając „Dziewczyna bez skóry’ wyobrażałam sobie klimat jaki często widzę w serialach na Netflixie, czyli ospała wioska/miejscowość, mieszkańcy pozbawieni radości z życia i nagle dochodzi do pewnego odkrycia, dzięki któremu miejscowość staje się centrum dowodzenia i pępkiem świata i jak to jest w zwyczaju znajdzie się ktoś kto zechce poznać prawdę, ale co przyjdzie z jej poznania to już zostawię wam do odkrycia.

Bardzo podobało mi się mieszanie sprawy sprzed 40 lat z tym co wydarzyło się obecnie. Autor opisał poszczególne morderstwa w taki sposób, że masz wrażenie bycia tam i obserwowania tego wszystkiego co może powodować zawroty głowy bądź wymioty, ale oczywiście to wszystko dla osób wrażliwych.

Mamy skazaną, ale czy okaże się zła? Czy skrzywdzenie kobiet, dziewczynek co gorsze własnych córek ujrzy światło dzienne? I co zwłoki czterech mężczyzn ma z tym wspólnego? Kim jest tytułowa dziewczyna bez skóry/ Było oczywiście kilka momentów trochę wyrwanych z akcji, ale to w niczym nie ujmuje książce, bo skupiałam się na realnym opisie całości i to w jaki sposób doszło do rozwiania tego bałaganu, który powstał w tak małej mieścinie.

Książka trafia na moją półkę must have. Muszę przyznać się, że od zawsze mam kłopot z zapamiętywaniem imion, opisów miast itp. więc tutaj nie będę opierała się na tym chodź wiem, że mogłabym posiłkować się wiadomościami od Wydawnictwa.

Za tę możliwość z całego serca dziękuję Wydawnictwu Burda Książki, bo takich emocji nie da się opisać i zapomnieć.

Informacje dodatkowe o Dziewczyna bez skóry:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2017-10-11
Tytuł oryginału: Pigen Uden Hud
Dodał/a opinię: bookwmkesie

Zobacz opinie o książce Dziewczyna bez skóry

Kup książkę Dziewczyna bez skóry

"Koszmary nie dawały mu spokoju. Zawsze czaiły się na niego w ukryciu i gdy tylko udawało mu się zasnąc, dopadały go i rozszarpywały na strzępy. Noc za nocą. Miesiąc za miesiącem. Te same koszmary. Te same oczy. Głęboko w jego własnych. Śmierć."

"Nie istniało żadne miejsce, w którym mógł się skryć przed swoimi myślami."

Zimny strach
Mads Peder Nordbo0
Okładka ksiązki - Zimny strach

Bohaterowie bestsellera Dziewczyna bez skóry powracają w kolejnym mrożącym krew w żyłach thrillerze! Mroczna Grenlandia, zagadki z przeszłości, młody...

Pustelnik
Mads Peder Nordbo0
Okładka ksiązki - Pustelnik

Bohaterowie bestsellerów Dziewczyna bez skóry i Zimny strach powracają w kolejnym mrożącym krew w żyłach thrillerze! Mroczna strona skutego lodem...