Dziewczyna z wiatrem we włosach

Tom 2 cyklu Między stronami życia

„Dziewczyna z wiatrem we włosach” to drugi tom z serii Między stronami życia. Pierwsza część „Dziewczyna, która patrzyła w słońce” bardzo mi się podobała, dlatego chciałam poznać dalsze losy bohaterów.

Drugi tom poświęcony jest rozwijającej się relacji Justyny, autorki  bestsellerowych romansów i Michała, autora popularnych horrorów. Związek tych dwojga zostanie wystawiony na próbę.

Drugi tom w dużej mierze będzie również poświęcony Marlenie, agentce Michała, która z powodu swojego brata Krzyśka wpadnie w problemy finansowe, ale również spotka ją coś dobrego. Dostanie propozycję napisania autobiografii milionera Seweryna Mazura.

Książka pokazuje jak ważna jest w życiu przyjaźń i rodzina, ale również ujawnia tajniki pracy pisarzy i daje nam nadzieję, że prędzej czy później każdy znajdzie swoje szczęście.

Bardzo polubiłam bohaterów tej książki, w szczególności przebojową Marlenę, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Wątki z jej udziałem są bardzo zabawne, ale również miejscami trochę nostalgiczne, bo mimo tego, że dziewczyna twardo stąpa po ziemi, to ma również swoje problemy i rozterki. Negatywną postacią jest jej brat, który tylko w życiu kombinuje i wpędza siostrę w coraz większe kłopoty.

My czytelnicy, dzięki tej książce, mamy okazję poznać pracę autorów od kulis. Jak pisarze radzą sobie, kiedy pojawi się tak zwane wypalenie.

Ta książka to lekka i przyjemna lektura na wakacje oraz na długie, jesienne wieczory.

Polecam.

Informacje dodatkowe o Dziewczyna z wiatrem we włosach:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-08-25
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt bóg

Zobacz opinie o książce Dziewczyna z wiatrem we włosach

Kup książkę Dziewczyna z wiatrem we włosach

Sztuka dawania prezentów
Anna Szczęsna0
Okładka ksiązki - Sztuka dawania prezentów

Boże Narodzenie spędzone w ogromnym domu z bali, tuż nad brzegiem jeziora... Kto by przypuszczał! A wszystko za sprawą tajemniczego listu od babci, który...

Smutek Gabi
Anna Szczęsna0
Okładka ksiązki - Smutek Gabi

Gabi ma spokojne życie, pracę bez perspektyw i właśnie kupiła maleńkie mieszkanie na kredyt. Nieoczekiwana propozycja szefa wywróci jej życie do...