Dziewczyna z zajęć malarstwa

Tom 2 cyklu Bliźniaczki Clark

Znacie twórczość Igi Daniszewskiej?

Jeśli tak to na pewno znacie jej pierwszą książkę "Szpilki z Wall Street".

No właśnie, wszystko zaczęło się od szpilek...

W książce " Dziewczyna z biblioteki", mieliśmy okazję poznać świetną historię jednej z córek/bliźniaczek wilków z Wall Street - Lexi, a teraz w książce "Dziewczyna z zajęć malarstwa", poznajemy drugą córkę Olivii i Dylana Clark - Lee.

Chociaż, skupiona na swoich studiach i szukaniu swojej drogi na przyszłość, ostatnio stroni od płci przeciwnej, to skrycie marzy o miłości, porównywalnej do tej, której udało się znaleźć jej siostrze.

Ale jak trafić na takiego gościa jak miłość Lexi - Nico?

„Ładny i mądry, a przy okazji jeszcze dupek-to nie było dobre połączenie, jeśli ktoś nie chciał się emocjonalnie poharatać”

Monotonne studenckie życie zmienia się, gdy w ramach odrobienia kary, Aiden, musi pozować nago, na zajęciach plastycznych Lee.
Staje się to dla niego na pewno przyjemniejsze, za sprawą, właśnie Clark'ówny. Niska, ale mega seksowna brunetka. Pewna siebie, zadziorna, pyskata i uszczypliwa, to nowość dla jednego z najbardziej pożądanych facetów w kampusie.

„Stała się tak jakby moją obsesją, a wszystko jeszcze się pogorszyło, gdy wyszło, że jest pyskatą zadziorą”

Ta dwójka z początku działa na siebie, jak płachta na byka, ale pożądanie i chemia miedzy nimi, szybko wymaka się z pod kontroli. Oboje chcą się tylko zabawić, a zabawa wychodzi im na prawdę świetnie.

Tylko, co się stanie gdy taki układ zacznie generować nieproszone uczucia?

Uczucia, od których na pewno jedno z nich stroni, stroniło i nie zamierza zmieniać tego dla nikogo i dla niczego?

Jedno jest pewne, zanim zaczną uświadamiać sobie pewne sprawy, wydarzy się wiele rzeczy, zostaną poddani wielu próbom, no znajdą się w takich sytuacjach, które na bank, przewartościują ich spojrzenie na świat, na uczucia, a przede wszystkim na nich samych.

Wtedy może się okazać, że pewna mała brunetka, wywróciła pewnemu bad boyowi, życie do góry nogami...z należytą wzajemnością.

No i znowu, poukładany świat najpotężniejszego maklera giełdowego, siejącego postrach nie tylko na Wall Street, wali się jak domek z kart, gdy jego kolejna córeczka zauracza się nieziemsko przystojnym chłopakiem.

Ale bądźcie pewni, że w tej części, to nie będzie jedyny powód prawie "zejścia na zawał" Dylana Clark'a ;-)

Gdybym miała wybrać, która część z serii #bliźniaczkiclark bardziej mi się podobała, to absolutnie nie umiałabym wybrać. I choć historie tych dwóch zadziornych brunetek znacznie różnią się od siebie, to łączy je jedno - świetna fabuła naszpikowana pełnym wachlarzem emocji, uczuć, oraz momentami pełnymi wzruszeń, gorących i bardzo pikantnych momentów, oraz ogromnej dawki humoru.

Reasumując, szkoda, że historia Lee jest zakończeniem tej serii, ale na osłodę mamy fakt, że na szczęście, jak w poprzedniej  części, znowu możemy spotkać się z wszystkim bohaterami tej historii, a jak się sami przekonacie, sięgając po to cudeńko, Ci nowi, mogą idealnie pasować do tego jedynego w swoim rodzaju świata Clark'ów.

Pozostaje nam tylko czekać na kolejne książki autorki!

Informacje dodatkowe o Dziewczyna z zajęć malarstwa:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-04-05
ISBN: 9788383205212
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Dziewczyna z zajęć malarstwa

Kup książkę Dziewczyna z zajęć malarstwa

Szpilki z Wall Street
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Szpilki z Wall Street

Biurowy hate-love z niesamowitym humorem i wyjątkowo gburowatym przystojniakiem. Olivia Santos od dwóch lat pracuje dla giełdowego geniusza Dylana Clarka...

Dziewczyna z biblioteki
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Dziewczyna z biblioteki

Historia córki bohaterów bestsellerowej powieści Szpilki z Wall Street! Może się wydawać, że Lexi Clark, córka Dylana i Olivii, to typowa kujonka i dziewczyna...