Dziki poradnik przetrwania. Megaporcja wiedzy o zwierzętach

Zostań małym robaczkiem i spróbuj przetrwać w świecie pełnym różnych zwierząt. Da się? Oczywiście, że tak jednak aby to było możliwe trzeba je najpierw poznać, dowiedzieć się o nich przydatne rzeczy i wiedzieć co robić, kiedy dojdzie do bliskiego spotkania. To właśnie pokazuje nam autorka i to w sposób bardzo ciekawy.

Książka to ponad 300 stron pełnych wiedzy o zwierzętach. Wszystkie informacje napisane są w sposób bardzo ciekawy, a przy tym dość prosty. Zdecydowanie „czuć”, że to pozycja skierowana do młodego czytelnika, a autorka robi wszystko, aby go zaciekawić.

Wizualnie książka zachwyca. Ilustracje są po prostu piękne, duże, przyciągające wzrok. Już dla nich warto posiadać tę pozycję.

„Dziki poradnik przetrwania. Megaporcja wiedzy o zwierzętach” to pozycja, która bawi i uczy. Według mnie jest jedną z ciekawszych tego typu i z ogromną przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Informacje dodatkowe o Dziki poradnik przetrwania. Megaporcja wiedzy o zwierzętach:

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2022-08-10
Dodał/a opinię: Anna Kaczor

Zobacz opinie o książce Dziki poradnik przetrwania. Megaporcja wiedzy o zwierzętach

Kup książkę Dziki poradnik przetrwania. Megaporcja wiedzy o zwierzętach

Dziki poradnik gadania. Megaporcja wiedzy o zwierzętach
Agnieszka Graclik0
Okładka ksiązki - Dziki poradnik gadania. Megaporcja wiedzy o zwierzętach

Czy można wyznać komuś miłość, tłukąc głową w drewnianą deskę? Czy da się krzyknąć tak głośno, żeby usłyszeli po drugiej stronie Oceanu Atlantyckiego?...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska