Fanaberie

Hehe fajna książka chociaż podczas czytania miałam wielokrotnie chęć porzucenia tej lektury. Jednak gdy akcja się rozkręciła nie było mowy o przerwaniu czytania, Klara to przedsiębiorcza kobieta, matka trójki dzieci (dwie córki własne i przysposobiony najstarszy syn), rozwódka, właścicielka sieci cukierni "Fanaberie". Wydawać by się mogło iż jest to nudna książka dla mało wymagających kobiet. Lecz tu autorka nas zaskakuje umieszczając bardzo przydatne informacje o spółkach i giełdzie. Mamy tu do czynienia zarazem z podręcznikiem przedsiębiorczości, kryminałem oraz pięknym romansem. Mnie ta książka się spodobała więc myślę że i nie jednej z was też się spodoba :)

Informacje dodatkowe o Fanaberie:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2012-09-19
ISBN: 978-83-7799-696-6
Dodał/a opinię: takahe

Zobacz opinie o książce Fanaberie

Kup książkę Fanaberie

- I zawalić szkołę? Matka Kuraż nie pozbiera się ze szczęścia. - Z sarkazmem skwitował siostrzane pomysły.

Po chwili dodał: - Się wyśle nieletnią siostrzyczkę na żebry pod jaki kościół. Każdego przekona. Uzbiera na chlebek. A może i na masełko?

Spojrzeli po sobie i wybuchnęli śmiechem.

Spojrzeli po sobie i wybuchnęli śmiechem.