Felix. Mroczna zemsta

Tom 2 cyklu Władcy Półświatka

💥 RECENZJA PATRONACKA💥

Z ogromną niecierpliwością czekałam na ten tom😍 Autorka w 1 części zostawiła mnie z tyloma pytaniami i zagwostkami. Z przyjemnością zatem, sięgnęłam po kolejny tom, by wreszcie poznać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Dodatkowo, miałam też przyjemność objąć tę pozycję patronatem medialnym, za co bardzo dziękuję!! 💜💜 Teraz nieco przybliżę Wam fabułę a następnie dalej skupię się na moich odczuciach z lektury ;)

Felix Hryniewicz z całą zawziętością szuka osoby, która próbowała go zlikwidować. To pochłania wszystkie jego myśli i czas. Za to nocą, mężczyzna się relaksuje. Wszystkie jego zmartwienia osładza mu jego kochanka Ida. Jednak, jak się okazuje, poza kochanką, są jeszcze inne kobiety, które nie pozwalają mu osiągnąć upragnionych celów. Czy mężczyzna wykorzysta wszystkie w taki sposób, aby dzięki nim ugrać jak najwięcej dla siebie?

No i jest też Greta. Młodziutka żona Felixa, która nie ma zamiaru być tą drugą. Dlatego, mimo, że bardzo kocha męża, postanawia się z nim rozwieść. Chce to przekazać ukochanemu po balu, który jej ojciec zorganizował właśnie z okazji ich ślubu. Tylko czy to w ogóle będzie możliwe? Czy bal dojdzie do skutku? Czy wszyscy przeżyją, czy jednak ktoś zginie?

Karolina natomiast siedzi w więzieniu i tęskni za ukochanym Vigo, który został zamordowany. Czeka na rozprawę i rozmyśla o tym, co było. Niespodziewanie pojawia się u niej ktoś, kto daje jej propozycję nie do odrzucenia. Czy dziewczyna wybierze wolność i tym samym zdradzi tych, od których wszystko się zaczęło?

Na końcu mamy Marcela. Jest kuzynem Felixa i zarazem jego prawą ręką, którą stał się po śmierci Vigo. Zna wszelkie struktury, zarządza połową biznesu i dzierży część władzy. Wkrótce trafia na informacje, które mogą zmienić nie tylko życie jego czemu Felixa, ale też całej organizacji. Co uda mu się odkryć?

Kto okaże się przyjacielem a kto zdrajcą? Kto będzie mordercą? A kto jego wspólnikiem? Czy dla tej historii widać jeszcze światełko na szczęśliwe zakończenie? Na te wszystkie pytania, które tu postawiłam, znajdziecie odpowiedzi podczas lektury.

Czy Ty drogi czytelniku, odważysz się sięgnąć do tej pełnej mroku, niebezpieczeństw i gorących uniesień miłosnych książki? Mam nadzieje, że tak!! ;) 😍 gorąco Cię do tego zachęcam!!! Ahhh co to była za pozycja!!! Pełna zwrotów akcji, intryg, tajemnic i erotyki. Wszystko spójnie się ze sobą łączyło i stworzyło logiczną całość. ;) ciężko się było oderwać od tej książki. Jak zaczynałam czytać, to przepadłam z kretesem. Tę pozycję odłożyłam dopiero w momencie, kiedy ją skończyłam. Czyli o 3 w nocy 🤣🤦‍♀️ Jestem jednak ogromnie szczęśliwa, że mialam możliwość poznać tę historię i jej patronować 💚 Absolutnie się nie zawiodłam i doskonale spędziłam czas z tą lekturą. Nie było czasu na nudę. Przeciwnie czytelnik cały czas myślał, co będzie dalej, kto okaże przyjacielem a kto zdrajcą. Pełna napięcia i mnóstwa różnorakich emocji. Autorka wprowadziła nas doskonale w świat porachunków gangsterskich, czychających niebezpieczeństw oraz namiętnego sexu. Jeśli nie lubicie erotyki w książkach, to ta pozycja nie będzie dla Was. Jeśli zaś lubicie romanse mafijne, gdzie dużo się dzieje, jest ciągła adrenalina i sporo scen miłosnych, to koniecznie sięgnijcie po tę powieść!!! Myślę, że Was rozpali i z pewnością nie będziecie się z nią nudzić !!! ❤ a ten przystojniak z okładki, niech Was zachęci do bliższego zapoznania się z tym, co oferuje 😉😉 bardzo dziękuję Autorce za zaufanie oraz możliwość patronatu💛 jak również za egzemplarz książki z piękną dedykacją i dodatkami 😍 Was zachęcam bardzo do zapoznania się zarówno z Felixem jak i z Vigiem 😍 przyznaję 9 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów!!! 😍💙

Informacje dodatkowe o Felix. Mroczna zemsta:

Kup książkę Felix. Mroczna zemsta

Viva Dalia
Iwona Feldmann0
Okładka ksiązki - Viva Dalia

Poznaj tę pełną emocji i wzruszeń, skąpaną w słońcu Andaluzji opowieść o żołnierzu... i o kobiecie szukającej swojego miejsca w życiu. Wejdź w sam środek...

Władca czasu
Iwona Feldmann0
Okładka ksiązki - Władca czasu

Opowieść o mieście, gdzie zwalnia czas, a serca nadal szaleją. Zabytkowa Kopalnia Srebra i Ołowiu drży w posadach, gdy władca czasu budzi się z niekończącego...