Fighter

Jak podchodzicie do scen seksu w powieściach? Mogą być czy unikacie? Ja nie skreślam ich, nawet lubię, jeśli są utrzymane w odpowiednim guście i ze smakiem. Ale czasem autorom ciężko znaleźć taki złoty środek, raz wychodzą przesłodzone, a raz zbyt perwersyjne, oczywiście w moim odczuciu. Jednak Pani Paulinie Świst udało się znaleźć idealne rozwiązanie aby odpowiednio wywarzyć sceny seksualne w tej pozycji.

⬇⬇⬇

Znana pisarka pod pseudonimem Poli Warner, szukając nowego tematu do powieści trafia na trop VeroMaxu. Myśli, że to będzie strzał w dziesiątkę, bo ma na pieńku z tą firmą. Tymczasem im bardziej drąży temat tym więcej dostaje pogróżek… Z pomocą przychodzi wydawca proponując ochroniarza, zawodnika MMA i jednocześnie szefa firmy ochroniarskiej Patryka Cybulskiego. Do czego zdolna jest firma aby ukryć swoje przekręty? Czy Patryk uchroni i zarazem poskromi cięty język Poli?

FIGHTER to powieść, którą albo pokochacie za wulgarny język albo znienawidzicie.

Mam mieszane uczucia po pozycji i nie mogę jej jednogłośnie ocenić. 🤯 Z jednej strony podobały mi się zawirowania w fabułę, pędząca akcja nie zwalniająca ani na minutę, co sprawiało, że powieść czyta się w ekspresowym tempie. A z drugiej nie wciągnęłam się w tę historię, może przez niewielką ilość stron i tak szybką akcję nie zdołałam zapoznać się bliżej z bohaterami?🤷

Fabuła przedstawiona z dwóch perspektyw Poli i Patryka daje możliwość identyfikacji z postaciami i odczuwania ich emocji, ale też taki zabieg trochę plączę fabułę. Polecam przesłuchać audiobooka (dostępny jest w legimi), gdzie narracja podzielona jest na dwa głosu, co świetnie ułatwia rozpoznanie, który bohater jest narratorem.

Na pewno sięgnę jeszcze po którąś z pozycji autorki, może po kontynuacje Fightera, aby się przekonać czy jej twórczość i styl mi odpowiada. Po tej pozycji nie jestem wstanie tego ocenić.

Informacje dodatkowe o Fighter:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-04-13
Dodał/a opinię: kotoksiazka

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna

Zobacz opinie o książce Fighter

Kup książkę Fighter

Grasz w głupie gry, to wygrywasz głupie nagrody.

Całkiem niezłe to są schabowe w barze mlecznym. Ty jesteś, niunia, wyjątkowa.

Chechło
Paulina Świst0
Okładka ksiązki - Chechło

Piaszczyste plaże, trawy i trzcinowiska przyciągają ludzi spragnionych wypoczynku. Oraz tych, którzy z dala od wielkomiejskiego gwaru prowadzą tu...

Podejrzany
Paulina Świst0
Okładka ksiązki - Podejrzany

To nie żarty, to nie przelewki, tu się dzieje, i to jak! W roku 2014 Daniel Wyrwa był jeszcze żołnierzem 6. Batalionu Powietrzno-Desantowego w Gliwicach...

Forget Me Not
Julie Soto