Flip Trick

Amethyst nie należy do kobiet mających przygody na jedną noc, to miał być tylko ten jeden raz i nigdy więcej się nie powtórzyć. Nie planowała więcej go spotkać, nie był mężczyzną w jej typie, chociaż to najbardziej pożądany chłopak na campusie. Niestety życie dość szybko zweryfikowało jej plany, zaczynając od tego, że zostawiła telefon. To jednak można było jakoś ogarnąć, tego, co stało się później już nie do końca.
Kolejne prośby i namowy matki sprawiły, że w końcu dała się namówić na poznanie jej partnera oraz jego dzieci. Amethyst spodziewała się małych chłopców, na miejscu okazało się, że mocno się pomyliła. Nie dość, że są dużo starsi, niż myślała, to na dodatek jednym z nich jest Maddox, z którym spędziła pamiętną noc. Na dodatek to spotkanie nie tylko wychodzi dość dziwnie, ale również odkrywa pewne sprawy, o których nie miała pojęcia. Oj będzie się działo. Jak zareaguje Amethyst na przyrodnich braci? Jak potoczy się jej znajomość z Maddoxem? Co takiego ukrywała jej matka?

Po opisie spodziewałam się fajnej lektury na leniwe popołudnie, a tak naprawdę dostałam książkę, która wywołała we mnie wiele różnorodnych emocji. To naprawdę świetna pozycja, od której ciężko było się oderwać. Akcja poprowadzona dość sprawnie, momentami z zaskakującymi zwrotami.
Amethyst jest młodą kobietą kochającą deskorolkę, mająca własne zdanie, własny styl. Uczy się i pracuje, a wolny czas spędza z przyjaciółką. Przeważnie dość rozważna, ułożona, ale momentami potrafi pokazać pazurki. Jest bohaterką ciekawą, którą polubiłam.
Maddox to młody mężczyzna lubiący dobrą zabawę, niebawiący się w związki, niewierzący w miłość. Nie będę ukrywać, że niejednokrotnie podniósł mi ciśnienie. Jednak nie mogę zdradzić dlaczego, to musicie sami odkryć.

„Flip Trick” to książka, która mnie się podobała i uważam, że warto po nią sięgnąć. Polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Kup książkę Flip Trick

Crowned by Fate
Amo Jones0
Okładka ksiązki - Crowned by Fate

Kontynuacja historii Isy i Bryanta opisanej w powieści Crowned by Hate. Isa budzi się w obcym miejscu, zziębnięta i przerażona. Razem z nią jest tam nieznajomy...

Manik
Amo Jones0
Okładka ksiązki - Manik

Niebezpieczny, nieobliczalny, zepsuty. Jest jej mroczną pokusą i siłą, która ją zniszczy. Pewna fatalna noc zapoczątkowała ciąg zdarzeń, od których...