Free Birds

Karolina Nawrocka poczytna pisarka, znana nie tylko w Polsce, wyrusza do Los Angeles, gdyż postanawia zatrudnić do oprawy muzycznej filmu na podstawie swojej książki - zespół The Free Birds.
Pierwsze spotkanie okazuje się fiaskiem, przez mało profesjonalną postawę Alexa Morgana, głównego wokalisty.
Wkurzona Caroline rezygnuje z chłopaków z zespołu i postanawia znaleźć kogoś innego.
Jednak Alex, z pomocą jej managerki, postanawia odzyskać kontrakt u pisarki w dość specyficzny sposób, zamykając się z nią w pokoju hotelowym i nakłaniając ją, nie bez trudu, do wspólnej pracy nad muzyką.
Caroline z początku wkurzona na swojego idola, jednak Suma Summarum, zgadza się na ten absurdalny pomysł.
Oboje w miarę wzajemnego poznawania są sobą zauroczeni, niestety muszą zadowolić się tylko i wyłącznie czysto zawodową relacją, ponieważ dziewczyna jest od niedawna mężatką, ale szczegóły tego niesatysfakcjonującego małżeństwa pozostawia zachować dla siebie.
Jednak wskutek niezaprzeczalnej chemii i ciągłemu przebywaniu ze sobą, co raz trudniej jest powstrzymać rodzących się lecz zakazanych uczuć. Maski, pod którymi oboje się kryją powoli zostają zdjęte, a jedno przed drugim nie potrafi się powstrzymać.
Jednak gdy ich wspólna praca dobiega końca, oboje muszą wracać do swoich rzeczywistości. Czy to rozstanie i powrót do swojej życia, zostanie zaakceptowane czy może będzie początkiem dramatu i upadku? Czy miłość jest silniejsza od nałogu? Czy aby w końcu być szczęśliwym można poświecić uczucia? Czy dobro innych powinno się przedkładać ponad swoje szczęście? I co z tego wszystkiego może wyniknąć, możecie przekonać się czytając „Free Birds”.
I oto kolejna wspaniała książka polskiej autorki, która na pewno musiała włożyć w jej napisanie multum emocji i uczuć, które możemy zauważyć czytając rozdział za rozdziałem. Siła uczuć i siła przyjaźni, to moc, większa od dóbr materialnych.

Informacje dodatkowe o Free Birds:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-01-27
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt bóg

Zobacz opinie o książce Free Birds

Kup książkę Free Birds

W tej kobiecie było coś, co sprawiało, że chciałem być dobry tylko dla niej. Pragnąłem jej szczęścia bardziej niż swojego.

Diabli taniec
Emilia Szelest0
Okładka ksiązki -  Diabli taniec

Kiedy wydaje ci się, że jesteś u celu, szalony taniec zaczyna się od nowa. W Bieszczadach tajemnice nigdy się nie kończą. Tym razem młoda prokurator i...

Wystarczy kochać
Emilia Szelest0
Okładka ksiązki - Wystarczy kochać

Lucas wyrusza właśnie w swoją pierwszą dużą trasę koncertową. Towarzyszą mu ból złamanego serca po zdradzie dziewczyny, oddani przyjaciele z zespołu oraz...