Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach

Kolejna książka, którą Wydawnictwo SQN wydało z myślą, o fanach serialu F.R.I.E.N.D.S. Czy myślicie, że jest jakiś inny sitcom, który jest od nich popularniejszy? Według mnie zdeklasowali wszystko! U mnie serial leci na okrągło, szczególnie podczas jesieni i zimy, gdy więcej czasu spędzamy w domu, a wieczory są o wiele dłuższe. O samym serialu chyba mówić nie muszę — pewnie każdy z Was wie, o co w nim chodzi i, że zdecydowanie wyznaczył on standardy i sprawił, że inni producenci mogli się na nim wzorować, a niektóre hasła i zwroty do dzisiaj obowiązują w naszej kulturze.

Ta książka przeniesie nas na plan mojej ulubionej produkcji! Przypomni o wyjątkowych odcinkach i pokaże wszystko od podszewki. Na samym początku mamy rozdział, który nas wprowadzi i ujawni nam, skąd w ogóle wziął się pomysł na tę produkcję i jak wyglądały castingi na aktorów. Wiecie, jak to się stało, że Phoebe zagrała Lisa Kudrow, a Chandlera Matthew Perry? Ja również nie wiedziałam. Pamiętacie Marcela? Ja już się dowiedziałam, co się z nim stało, jak zniknął z ekranu. Ta książka to wiele faktów, które jeszcze lepiej pozwalają nam poznać serial i przypomnieć sobie niektóre historie lub zwrócić uwagę na szczegóły, które na ekranie nam umknęły.

Następne rozdziały to przejście przez wszystkie sezony Przyjaciół! Z każdego z nich mamy wybranych około 10 odcinków, które są dokładnie odpisane wraz z komentarzem od wydawcy. Do tego ta książka jest po prostu ucztą dla naszych oczu! Jest przepięknie wydana, pełna ilustracji i zdjęć, które jeszcze lepiej przybliżą nam opisywane sceny i momenty z produkcji. Książka jest w twardej oprawie, z większym formatem i będzie idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej na osoby, która jest fanem serialu.

Zdecydowanie ta produkcja przecierała szlaki innym serialom! Wielkie kubki, pomarańczowa sofa i fioletowe drzwi zostaną z nami już na zawsze!

Informacje dodatkowe o Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach:

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 2020-12-01
Kategoria: Inne
Tytuł oryginału: Friends Forever: The One About the Episodes
Tłumaczenie: Magda Witkowska
Dodał/a opinię: Dagus93

Tagi: Przewodniki i recenzje filmowe bóg

Zobacz opinie o książce Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach

Kup książkę Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach