Gdzie rosną pieniądze

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2018-05-23
ISBN: 978-83-240-4763-5
Dodał/a opinię: KuLtUrAlNiEbp

Autorka w niniejszej książce przeprowadza nas przez tajniki sprytnego zaoszczędzania i zarabiania pieniędzy. Na wstępie wyjaśnia czym jest pieniądz i jaka jest jego wartość. Następnie konkretnie, krok po kroku pokazuje nam w jaki sposób prowadzić dobrą i korzystną ekonomię. Namacalnie uczy jak efektownie i poprawnie konstruować ogłoszenia sprzedaży, czego w nich unikać, a co jest niezbędne i chwytliwe.
Ostrzega jednocześnie przed marazmem i zniechęceniem w poruszanej kwestii. Ludzie bowiem mają tendencję do rozmaitych wymówek względem sprzedaży przedmiotów z własnego mieszkania, domu. Tymczasem okazuje się, że u każdego jesteśmy w stanie znaleźć rzeczy, które nie są używane, czy są już za małe - w przypadku np. ubrań, itp. Właśnie takie przedmioty należy wyłuskać z salonu, kuchni, garderoby, strychu - tu jest dopiero kopalnia cudowności:) ...skonstruować ogłoszenie i wklepać do odpowiedniego portalu internetowego. Tym sposobem możemy wysprzątać nasz dom, dosłownie odgracić go i przy tym zarobić trochę grosza na realizację np. naszych celów i marzeń.
                 Poradnik zawiera mnóstwo przykładów i kart do uzupełniania, pomocnych w tworzeniu własnych planów "biznesowych

Kup książkę Gdzie rosną pieniądze

Zobacz opinie o książce Gdzie rosną pieniądze
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz