Gorące lato. Grzeszne opowieści

Książka składa się z dziesięciu opowiadań, dziesięciu wspaniałych autorek. Pełna jest letniego klimatu i gorących romansów.

Głównymi bohaterkami są kobiety, które podczas wakacji chcą zaszaleć, rozerwać się. Po prostu zaczynają czerpać z życia garściami. Poznają zniewalającego mężczyznę i tu się zaczyna ich romans.

Moim zdaniem jest to idealna książka by zapoznać się ze stylem pisania autorek. Opowiadania czyta się bardzo szybko, czasami miałam wrażenie, że aż za szybko 😂🙈. Wszystkie historie są przyjemne w czytaniu jednak takie schematyczne, co po nie które. Kobieta jedzie na wakacje, poznaje przystojnego mężczyznę i idą razem do łóżka.

Ale ja też nie oczekiwałam nie wiadomo czego od tej książki. To miała być lekka, przyjemna i pełna miłosnych uniesień książka i właśnie taka była.

Bardzo podobały mi się szczególnie dwa opowiadania.

Pierwsze Pani Anny Wolf. No po prostu uwielbiam jej książki 😍. A te opowiadanie rewelacyjne.

Drugie wyszło spod pióra Pani Marty W. Staniszewskiej. No urzekło mnie to opowiadanie i jest takie, inne niż reszta ❤️.

Wyróżniając te dwa opowiadania nie mam na myśli, że reszta jest zła. Również są extra. I na pewno zapoznam się z twórczością autorek, których książek jeszcze nie miałam okazji czytać.

Informacje dodatkowe o Gorące lato. Grzeszne opowieści:

Kup książkę Gorące lato. Grzeszne opowieści

Wystarczy chcieć
J.B. Grajda0
Okładka ksiązki - Wystarczy chcieć

Jak bardzo można zmienić się dla miłości? Wejdźcie do świata pełnego namiętności, intryg, mrocznych pasji, samotności i kłamstw. Patrycja była...

Zawsze warto
J.B. Grajda0
Okładka ksiązki - Zawsze warto

Co się stanie, kiedy nasz świat nagle runie? Kiedy najbliższa osoba opuści nas na zawsze? Anna po ogromnej stracie, stara się wrócić do normalnego...