Gra w ludzi

„Niechcący otworzyła tylko furtkę do piekła, które na początku udawało raj”

To niesłychane jak ogromne pieniądze mogą zmieniać ludzi w prawdziwe potwory. Za otoczką pięknych, przystojnych, bajecznie bogatych mężczyzn, mogą skrywać się bestie, które mamią, przyciągają i owijają sobie wokół palca, każdy rodzaj kobiet, dziewczyn, począwszy od nieśmiałych gąsek, przez salonowe celebrytki, a skończywszy na modelkach, aktorkach lub zwykłych pięknościach. Tacy mężczyźni na nieszczęście istnieją i nieustannie powiększają grono swoich zdobyczy, bo pragnienie luksusu i bogactwa, przesłaniają płci pięknej, rozsądek, a przede wszystkim szacunek do siebie. Takim właśnie mężczyzną jest Robert, który przez całkowity przypadek, zrobił to właśnie z Anną, studentką prawa, zakompleksioną, szara myszką,nie świadomą jak działa na mężczyzn. Uroczy rudzielec inny niż puste plastikowe lale, wywoła taki żar w dużo starszym prawniku i wykładowcy, że z miejsca zapragną ją mieć.To co działo się potem w życiu Anny, o tym czytamy przez całą książkę równocześnie poznajemy mega inteligentnego Brunona, wizjonera,i jego historię, z bolesną przeszłością,ale tak biznesową głową na karku, że obecnie jest milionerem, ale niestety, bez szczęścia w miłości. Brunon chcąc zapomnieć o miłosnej porażce, postanawia zabawić się w wyrafinowanym męskim gronie, choć na co dzień stronił od przepychu u zepsucia tego typu. Ta noc kończy się tak niefortunnie, że, szok, niesmak i niedowierzanie sprawia od teraz, w osobie jednego z kolegów ma odwiecznego wroga.

Anna i Brunon, spotykają się w przeszłości tylko, raz, a pomimo tego, że ona nawet tego nie zapamiętała, on nie może jej sobie wybić z głowy.

Spotkanie po latach, dziwna gra, fascynacja, obawy i misje, które przyświecają obojgu. Klucz do sukcesu, czy cholerne niebezpieczeństwo.

Jedno jest pewne, Anna będzie musiała, na powrót wsiąknąć w życie, od którego uciekła, a Brunon, nieświadomie może okazać się zarówno sprzymierzeńcem, jak i największym wrogiem.

Początkowe zawiłości, wiele postaci, wiele wątków, ale w miarę czytania, wszystko okazuje się klarować, choć odkrywane karty, fakty i sytuacje, powodują szok, niedowierzanie, zniesmaczenie a wszystko za sprawą odwiecznej żądzy pieniądza.

Mówi się "Prawdziwe pieniądze nie lubią rozgłosu", dlatego prawda jaka czeka nas na najwyższym szczeblu, tych absurdalnie bogatych, może Was konkretnie przerazić.

Czytałam z zapartym tchem, zarówno historię Anny, Brunona, jak i wszystkich wątków pobocznych. Poznawanie od podszewki procederu gry, która jest niczym innym niż handel żywym towarem, to wstrząsnęło mną najbardziej.

Bardzo spodobała mi się sama bohaterka, a jej odwaga w udziale w zdemaskowaniu i zaprzestaniu rzekomego procederu mega zaimponowała.

Przedstawienie różnorodnego męskiego grona bohaterów, majętnych kolekcjonerów pięknych ciał, utwierdziła mnie w przekonaniu, że dopóki takich mężczyzn będzie stać na kupowanie sobie towarzystwa zachłannych kobiet, dopóty takie procedery, które od zawsze były, są i na pewno nie przestaną funkcjonować.

Koniecznie przeczytajcie.

Przeczuwałam, że książka spodoba mi sie po samym opisie i absolutnie się nie zawiodłam. Wisienką na torcie jest sama autorka Ewa Minge🫶

Gratulacje, świetna książka, na pewno daje do myślenia i powinna być przestrogą dla tych pięknych, młodych, rozpaczliwie pragnących torebki Chenel.

Gorąco polecam !!!

To już druga świetna książka Wydawnictwa Prószyński, którą przeczytałam w tym tygodniu.

Informacje dodatkowe o Gra w ludzi:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2022-08-23
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Gra w ludzi

Kup książkę Gra w ludzi

Furtka do piekła
Eva Minge0
Okładka ksiązki - Furtka do piekła

Świat wielkich pieniędzy i międzynarodowych struktur przestępczych, gdzie nie istnieje żadne tabu. Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego... Na miejsce...

Ubierałam arabskie księżniczki
Eva Minge0
Okładka ksiązki - Ubierałam arabskie księżniczki

Modowe kulisy świata arabskiego. Po sukcesach modowych w Mediolanie, Rzymie i Paryżu Eva Minge dostaje propozycję zorganizowania prywatnego pokazu dla...