Gra w ludzi

"Gra w ludzi" to książka napisana przez znaną na całym świecie polską projektantkę mody.
Anna to dziewczyna o nietypowej urodzie, która zakochuje się w swoim wykładowcy. Idąc za głosem serca spełnia wszystkie jego zachcianki.
Niestety po zajściu Anny w ciążę związek zmienia się w więzienie, a czar pryska.
Anna dostaje drugą szansę, kiedy policja proponuję jej wniknięcie w nieformalną grupę bogatych mężczyzn, którzy szukają podniet, wykorzystując naiwne, młode dziewczyny.

Czytając "Grę w ludzi" miałam nieodparte wrażenie jakby autorka pisała o świecie w, którym sama się otaczała, nawet główna bohaterka jest niejako do niej podobna.
Książka ukazuje wielki świat pieniędzy, mody, wyrafinowanych gustów, naiwnych dziewczyn i chłopców, którzy dla pieniedzy i sławy są w stanie sprzedać swoje ciało i pozbyć się godności.
Czytało się szybko i w miarę dobrze, ale nie jest to thriller, który czymś mnie zaskoczył. Takich tematów już sporo się przewinęło przez moje ręce.
Napewno będzie kontynuacja, sądząc po tym jak zostaje zakończona akcja.
Jesli jesteście na początku swojej drogi z tym gatunkiem to może wam się spodobać.

Informacje dodatkowe o Gra w ludzi:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2022-08-23
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Zobacz opinie o książce Gra w ludzi

Kup książkę Gra w ludzi

Furtka do piekła
Eva Minge0
Okładka ksiązki - Furtka do piekła

Świat wielkich pieniędzy i międzynarodowych struktur przestępczych, gdzie nie istnieje żadne tabu. Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego... Na miejsce...

Decydująca runda
Eva Minge0
Okładka ksiązki - Decydująca runda

Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego. Po akcji na Syberii Anna próbuje zorganizować sobie życie wraz z rodziną u boku Małgorzaty. Stany depresyjne...