Grzeszne Święta

Już drugi raz sięgnęłam po tego typu książkę. Znajdziecie w niej zbiór opowiadań dziesięciu autorek. Jest to świetna forma, jeśli ktoś jest ciekawy stylu pisania autora/autorki, w opowiadaniach ma możliwość sprawdzenia czy się podoba czy nie. Oczywiście, jeśli się podoba to śmiało można sięgnąć po całe powieści.

W tej książce mamy opowiadania dotyczące świąt, a wcale grzeczne nie są. Jedne są grzeszne bardziej inne mniej, ale na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Jedne potrafiły mnie tak zaskoczyć, a przy innych płakałam ze śmiechu, przy jeszcze innych się wzruszałam.

Ja przy czytaniu tych opowiadań poczułam ten świąteczny klimat. Już chciałabym choinkę, śnieg za oknem. Chyba za wcześnie sięgnęłam po te książkę, bo już nie mogę się doczekać świąt 😂.

Do moich ulubionych opowiadań należy opowiadanie Anny Wolf ( tu uśmiałam się do łez), Marty W Staniszewskiej ( tu przeniosłam się do magicznego świata Świętego Mikołaja), Oraz K. N Haner ( przy tym opowiadaniu zakręciła mi się łezka w oku ze wzruszenia).

Oczywiście wszystkie opowiadania są warte uwagi. Jednak historie tych autorek, które wymieniłam na pewno zostaną mi w pamięci na długo.

Bardzo mi się podobały przepisy zamieszczone na końcu każdego opowiadania. Mam tylko nadzieję, że to prawdziwe przepisy, których używają autorki. Świetnym zakończeniem, każdej historii były odręcznie napisane życzenia od autorki. Naprawdę to mi się mega podobało.

Jeśli jesteście ciekawi twórczości autora/autorki to gorąco polecam taka formę, taki tester twórczości.

Książka jest oczywiście dla tych bardziej grzesznych dziewczynek 🙈😂. Jeżeli lubicie w książkach namiętność, pożądanie a wszystko w atmosferze świątecznej to polecam. Będzie to świetna odskocznia od przygotowań świątecznych. Przecież każdemu należy się odrobina relaksu 😊.

Informacje dodatkowe o Grzeszne Święta:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2020-10-28
Dodał/a opinię: MrsBookBook

Tagi: Proza erotyczna bóg

Zobacz opinie o książce Grzeszne Święta

Kup książkę Grzeszne Święta

Krytyka sprawia, że albo się poddajesz, albo podnosisz się z kolan i z determinacją przesz do przodu.

Gdy nadarza się okazja, łap ją, a dopiero później myśl. Albo nie myśl wcale. Zbyt dużo myślenia szkodzi...

Słodki Obłęd
Anna Bellon0
Okładka ksiązki - Słodki Obłęd

Miłość zaczyna się... w cukierniPowieść z nurtu young adult, romantyczna historia ze stratą w tleNie jest łatwo wrócić do życia po wielkiej tragedii. Weronika...

Bądź przy mnie
Anna Bellon0
Okładka ksiązki - Bądź przy mnie

Czwarty tom bestsellerowej serii The Last Regret, którą pokochały tysiące czytelniczek. Pełna emocji i muzyki opowieść poruszy Twoje zmysły i serce...