Hannah

Hannah, to nie książka o sielance, bezpieczeństwie i życiu jak w bajce! To książka, która pokazuje jakie życie jest niesprawiedliwe i okrutne! Obdziera nas z resztek godności i pozostawia złamanym, bez woli walki!

Tytułowa Hannah to piękna i urocza studentka. Życie zweryfikowało jej priorytety i pozostawiło bez nadziei na lepsze jutro. Zachłanny los sprawił, że pozostawiła rodzinę i wyruszyła w podróż do lepszego życia, za ocean. Z tajemnicą i podartą duszą, zaczyna nowe życie z nadzieją, że koszmar zniknie.

Will to typowy Casanova na uczelni. Beztroskie, życie, ciągle imprezy i brak zahamowań to jest jego znak rozpoznawczy, ale czy pod maską bawidamka kreuje się coś więcej?

Hannah i Willa połączy niesamowita więź, ale czy oni będą gotowi na zerwanie z przeszłością? Czy dwa złamane serca mogą posklejać się i stworzyć jedno serce, jedną całość? Po odpowiedzi zapraszam do książki!

Czy znacie to uczucie, gdy do księgarni trafia książka, która opisem nie pozwala o sobie zapomnieć? Hannah to jest właśnie ta książka, o której ja marzyłam!! I tak zdecydowanie mogę napisać, że się nie zawiodłam! Książka ta dostarczyła mi sporo emocji i wylanych łez! Ja polecam !

Informacje dodatkowe o Hannah:

Wydawnictwo: Novae Res