Hannah

Mam ku swoje powody, że jestem, jaki jestem. Ale przy tobie po raz pierwszy pomyślałem, se chciałbym inaczej.

@lucywildauthor

Hannah wyjeżdżając z Polski do USA, myślała, że będzie się w stanie odciąć od bardzo bolesnej przeszłości. Od demonów, traum i zacząć wszystko od nowa. Niestety życie do lekkich nie należy, i choć na horyzoncie pojawiają się nowi przyjaciele i przystojniak Will, przeszłość będzie wciąż deptała po piętach. Niedokończone sprawy i problemy z którymi nie tylko ona się boryka, mogą stać się przeszkodą nie do przejścia.

Biorąc tą książkę do ręki nie spodziewałam się, że tak ciężko będzie ją odłożyć. Naprawdę dobre historie młodych ludzi, którzy mają za sobą bolesną i trudną przeszłość. Zarówno Hannah, która w stanach przy ukochanej babci, chciała zacząć inne życie, jak i Will, którego przeżycia są doskonałe ukrywane za maską szkolnego loverboya. Niestety młodzi ludzie nie potrafią się otworzyć, bynajmniej od razu. Każda z ich opowieści jest bolesna, przerażająca i porusza głęboko. Hannah zostaje współlokatorką Kate i bardzo szybko się zaprzyjaźnia z kuzynką Willa. Początki znajomości Han i Willa będą należeć do tych trochę z natury, kto się czubi ten się lubi. Ale idąc dalej poznamy naprawdę fajnych młodych ludzi, bardzo pomocnych, zyskujących przy bliższym poznaniu. Jednak nie potrafiących zaufać, pokonać demonów, pożegnać się jednoznacznie z przeszłością, bo ta jak bumerang wraca i to w najlepszych i najszczęśliwszych momentach. Związek, który mógłby być naprawdę fajny, będzie miał do pokonania wiele przeszkód. Miłość i prawdziwe przyciąganie, staną oko w oko z wrogością, niechęcią, lękiem, szantami, zastraszaniem, złością i niesprawiedliwością. Szkoła, romans, przyjaźń i te momenty zaskoczenia. Liczę na kontynuację w niedługim czasie, bo naprawdę autorka zostawia nas w osłupieniu, ale i nadzieji, iż w kolejnej książce bohaterowie w końcu podejmą walkę tę miłość. Polecam. Okładka zdecydowanie nie odzwierciedla tego co znajduje się w środku.

Informacje dodatkowe o Hannah:

Wydawnictwo: Novae Res