Heksagon Szczęścia. Równowaga kluczem do spełnienia

Fryderyk Karzełek i Klub 555 zmieniły moje życie - śmiało mogę to powiedzieć i wcale się tego nie wstydzę. Od ponad roku codziennie o 5:55, bądź później ciągu dnia jestem na spotkaniach klubu. I wiecie co? Kocham to! Nie wyobrażam sobie dnia bez energii jaką daje Fryderyk i inne osoby prowadzące spotkania. Codziennie dostaję dawkę pozytywnej energii i lepiej radzę sobie z problemami, które mnie dotykają.

Dlatego nie mogłam przejść obojętnie obok kolejnej publikacji, która wyszła spod ręki tak wspaniałego człowieka. „Heksagon szczęścia. Równowaga kluczem do spełnienia” to wspaniała książka pozwalająca osiągnąć w życiu balans, bo to właśnie balans jest w życiu najważniejszy. Książka ta pomaga nam osiągnąć w sześciu najważniejszych sferach w życiu człowieka - zdrowiu, relacjach, finansach, pracy zawodowej, czasie dla siebie, rozwoju osobistym.

Książka podzielona jest na 6 rozdziałów z nazwami pochodzącymi właśnie od obszarów wpływających na heksagon szczęścia. Każdy z nich zawiera przydatne wskazówki i skłania do refleksji. Jednak książka ta to nie tylko czysta teoria. Jest to także zbiór praktycznych zadań skłaniających do refleksji. Tak naprawdę dzięki tej książce możemy inaczej spojrzeć na świat i otaczającą nas rzeczywistość. Jedno zdanie szczególnie utkwiło w mojej pamięci - „Życie ludzkie jest wędrówką, której celem jest szczęście.”. Zdecydowanie muszę się z tym zgodzić.

Jeżeli rozwój osobisty jest dla Was ważny, chcecie osiągnąć balans w swoim życiu i poczuć się szczęśliwymi to zdecydowanie sięgnijcie po tę książkę. Jednak niech nie skończy się na samej lekturze. Zawarte w niej wskazówki wdrożcie w życie i osiągnijcie balans.

Informacje dodatkowe o Heksagon Szczęścia. Równowaga kluczem do spełnienia:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2021-04-14
Kategoria: Psychologia
Dodał/a opinię: ktomzynska

Zobacz opinie o książce Heksagon Szczęścia. Równowaga kluczem do spełnienia

Kup książkę Heksagon Szczęścia. Równowaga kluczem do spełnienia

Problemy są dobre, czyli jak odzyskać siłę w trudnych czasach
Fryderyk Karzełek0
Okładka ksiązki - Problemy są dobre, czyli jak odzyskać siłę w trudnych czasach

Miał 36 lat, gdy zbankrutował. Stracił dom, samochód, źródło utrzymania. To była trauma, z której trudno się podnieść. Długi spłacał kilkanaście lat...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;