Heksagon Szczęścia. Równowaga kluczem do spełnienia

Uwielbiam czytać książki rozwojowe. Zawsze wtedy mam przy sobie kolorowe karteczki oraz ołówek, by móc zaznaczać te najważniejsze, najciekawsze fragmenty. Tak było i tym razem – sami możecie zauważyć, że z książki wystają karteczki. Jest to znakiem, że ta pozycja jest rewelacyjna!

Chyba każdy z nas chce być szczęśliwy, prawda? Tak samo jak słowo ‘szczęście’ dla każdej osoby oznacza coś innego. Dla jednych szczęściem będzie dobra praca, dla innych zdrowa rodzina a jeszcze inni stwierdzą, że są szczęśliwi bo ciągle wyjeżdżają gdzieś za granicę.

A czy wiesz, że szczęście można uzyskać poprzez równowagę na różnych płaszczyznach? Właśnie w tej książce mamy wyjaśnienie tego, jak osiągnąć szczęście w szybki sposób. Bardzo fajnie, w prosty sposób mamy opisane różne sytuacje i strefy naszego życia.

Ale zacznijmy od początku. Książka dzieli się na sześć rozdziałów, zwanych obszarami i to właśnie jest Heksagon Szczęścia. Znajdziemy w nich: zdrowie, praca, finanse, relacje, czas dla siebie oraz rozwój osobisty. Każdy z rozdziałów jest dokładnie opisany, w ramkach mamy zaznaczone fragmenty warte zapamiętania.

Autor często podkreśla, że równowaga w tych wszystkich obszarach sprawia, że jesteśmy szczęśliwi. A co za tym idzie – gdy w jednym z obszarów dzieje się coś złego, automatycznie psuje się w kolejnych. I nasz nastrój, nasze spojrzenie na świat, na różne sytuacje zmienia się, najczęściej negatywnie. W książce znajdziemy wiele przykładów z życia Karzełka, które pomogą nam spojrzeć na różne sytuacje troszkę inaczej.

Jest to rewelacyjna książka dla wszystkich, którzy potrzebują poprawić balans w swoim życiu, pragnąc udoskonalić wyżej wymienione obszary w swoim życiu oraz przeżyć je jak najlepiej, by być szczęśliwym w pełni.

Tej książki nie da się opisać, trzeba ją przeczytać osobiście i porady w niej zawarte wdrożyć we własne życie!

Informacje dodatkowe o Heksagon Szczęścia. Równowaga kluczem do spełnienia:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2021-04-14
Kategoria: Psychologia
Dodał/a opinię: Dagmara Rek

Zobacz opinie o książce Heksagon Szczęścia. Równowaga kluczem do spełnienia

Kup książkę Heksagon Szczęścia. Równowaga kluczem do spełnienia

Problemy są dobre, czyli jak odzyskać siłę w trudnych czasach
Fryderyk Karzełek0
Okładka ksiązki - Problemy są dobre, czyli jak odzyskać siłę w trudnych czasach

Miał 36 lat, gdy zbankrutował. Stracił dom, samochód, źródło utrzymania. To była trauma, z której trudno się podnieść. Długi spłacał kilkanaście lat...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska