Hunter

Tom 1 cyklu Boston Belles

Sailor jest łuczniczką i ma już określone cele w życiu - chce wziąć udział w olimpiadzie, a to wiąże się z pewnymi wyrzeczeniami. Młoda kobieta jest zaskoczona kiedy znany playboy - Hunter składa jej pewną propozycję. Co to za propozycja? Jakie konsekwencje przyniesie?

To już moje kolejne spotkanie z twórczością autorki i przyznaje, że za każdym razem jestem zachwycona przedstawionymi przez nią historiami! Tym razem oczywiście też tak było! Od tej książki po prostu nie można się oderwać, a ja uwielbiam historie z motywem hate - love.

Poprzednie książki autorki były moim zdaniem bardziej wzruszające, a tutaj autorka pokazała się w innej, wcale nie gorszej odsłonie, postawiła na romans z nutą sensacji.

Autorka poraz kolejny serwuje ciekawą i wciągająca fabułę oraz wyrazistych i charakternych bohaterów, których polubiłam od samego początku.

Może się wydawać, że Sailor i Hunter są jak woda i ogień, mimo odmiennych podejść do życia są bardzo zdeterminowani kiedy chcą osiągnąć zamierzony sobie cel, co doskonale udowodnili na stronach tej powieści, bo chodziło o ich przyszłość. Zderzenie się światów tej dwójki - wspólne zamieszkanie przez pół roku - gwarantuje czytelnikowi naprawdę wiele emocji, tutaj ciągle coś się dzieje, więc nie ma nawet chwili na nudę, następuje wiele nieprzewidzianych zwrotów akcji, które tylko postępują w czytelniku chęć czytania kolejnych stron. Nie obędzie się oczywiście bez tajemnic i intryg i manipulacji, które niesamowicie budują napięcie i odkrywając je powoli wszystkie puzzle wskakują na swoje miejsce.

Autorka świetnie pokazała, że miłość przychodzi znienacka, nigdy nie wiadomo w jakich okolicznościach trafi na nas oraz z czym trzeba będzie się zmierzyć, żeby zawalczyć o siebie i rodzące się uczucie.

Jestem pewna, że będziecie się świetnie bawić czytając tą książkę, a ja czekam już na kolejny tom!

Informacje dodatkowe o Hunter:

Kup książkę Hunter

Igrając z ogniem
L.J. Shen0
Okładka ksiązki - Igrając z ogniem

Bolesna, emocjonująca historia miłosna o prawdzie, która łączy... i sekretach, które mogą rozdzielić. Ona jest dziwną dziewczyną z food trucka. ...

Diabeł ubiera się na czarno
L.J. Shen0
Okładka ksiązki - Diabeł ubiera się na czarno

Mówi się, że przyjaciół należy trzymać blisko, a wrogów jeszcze bliżej. Ale co w sytuacji, gdy wróg jest jednocześnie mężczyzną, którego kochasz? Kiedy...