Idealna para

"Idealna para" - Marcel Moss

Przeszłość, która będzie miała wpływ na naszą przyszłość. Pomimo iż pewnych wydarzeń wolelibyśmy nie pamiętać, one nie dadzą o sobie zapomnieć. Będą towarzyszyć w każdym aspekcie naszego życia.

Życie Anety Herbik celebrytki mogło być idealne. Influencerskie współprace, wycieczki, programy telewizyjne. Jej życie wydaje się być udane, nic bardziej mylnego. Na swojej drodze spotkała mężczyzn, którzy będą robili wszystko aby ją zniszczyć, zeszmacić..

Każdy jej związek kończy się niepowodzeniem, program, którego staje się główna twarzą oraz pamiętny wyjazd do Dubaju w celach zarobkowych…
To właśnie w Dubaju, miała zarobić pieniądze, które miały pomóc jej i matce aby stanąć na nogi. Ale życie pisze inne scenariusze, musiała brać udział w orgiach, była gwałcona, bita.. Któregoś dnia udaje się jej wrócić do Polski, czy uda się jej zapomnieć o tym koszmarze, który przeżyła?

Po jakimś czasie dostaje propozycję do wzięcia udziału w programie, który ma być promocją aplikacji randkowej Mytholovic. Aneta widzi tu swoją szansę, aby odzyskać dobre imię i wyjść z twarzą po fali hejtu i nienawiści. Upalna Grecja, przystojny Eryk u boku – brzmi pięknie. Niestety wszystko jest ukartowane a Anetę po raz kolejny dopadają demony przeszłości.

Aneta ciągle staje przed dokonaniem różnych wyborów. Środowisko w jakim żyje, sytuacja rodzinna i marzenia wywołują na nią ogromną presję. Życie, które miało być piękne, staje się jej pułapką. Decyzje, które podejmuje a raczej, które podejmują za nią inni powodują, że kobieta coraz niżej upada. Jest słaba psychicznie, jak pionek, co powiedzą inni ona to robi.

Kobieta pragnie być jedynie kochana, ale mężczyźni, których ma na swojej drodze nie odwzajemniają do końca jej uczucia. Natomiast facet, który jest szaleńczo w niej zakochany, zostaje zamordowany.

Mobbing to kolejny temat, który zostaje tu poruszony. Nikt nie widzi w tym nic złego, oprócz samej zainteresowanej.

„Jestem w szoku, jak sprytnie Kamil obrócił sytuację na swoją korzyść. Nie potrafię udowodnić wszystkim, że zostali perfidnie zmanipulowani, jednak widzę to w jego oczach, po prostu widzę, że się z nami bawi”

Dubaj – a raczej dubajskie życie celebrytek, seks, orgie, narkotyki. Wulgaryzm, ale znośny.

A jaką rolę odegrają tu białe róże, które Aneta będzie dostawała? Czy jej oprawca z przeszłości powróci? Może Aneta okaże się na tyle silna, że zmierzy się z nim i pokona wroga?

Akcja powieści toczy się w zawrotnym tempie. Nie ma tu tematów tabu, za co wielkie brawa dla Marcela Mossa, za to iż nie boi się o tym pisać. W „Idealnej parze” autor skupia się na pokazaniu, że show biznes skrywa swoją mroczną stronę. Wszystkie dane o gwałtach, hejcie bądź mobbingu są oparte danymi statycznymi, które mnie zszokowały.

Powieść dla osób o bardzo mocnych nerwach.

Informacje dodatkowe o Idealna para:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-10-13
ISBN: 9788381957014
Dodał/a opinię: Sylwia Kuczerka

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna bóg

Zobacz opinie o książce Idealna para

Kup książkę Idealna para

Nie wiesz dlaczego
Marcel Moss0
Okładka ksiązki - Nie wiesz dlaczego

Szokujący thriller psychologiczny autora bestsellerowej serii Liceum Freuda POTRZEBUJĘ ICH. TYLKO ONE POMAGAJĄ MI CHOĆ NA KRÓTKO ZAPOMNIEĆ O BEZNADZIEI...

Marcel Moss0
Okładka ksiązki - Pokaż mi

"Muszę posłusznie wykonywać jej polecenia. Inaczej upubliczni nagrania. A w międzyczasie robić wszystko, by odkryć, kim jest i dlaczego tak bardzo mnie...

Forget Me Not
Julie Soto