Imigrant na wyspach

Od razu zacznę od tego, że ta książka jest bardzo dobrze wydana! W środku mamy dużo pięknych fotografii, które jeszcze lepiej przybliżą nam historię autora i miejsca, które nam przedstawia! Napisana jest bardzo przystępnie, z humorem i bardzo szybko się ją czyta. Dosłownie, jak rozmawialibyście z kolegą i opisywałby Wam swoje przygody! ?
Świetnie sprawdzi się dla każdego, kto chciałby na stałe wyjechać za granicę, gdziekolwiek, nie tylko na wyspy. Zobaczycie na co powinniście zwrócić szczególną uwagę i co może okazać się problematyczne. Dla osób, które turystycznie wybierają się na wyspy również będzie świetnym przewodnikiem. Poznacie lepiej kulturę tego kraju, zachowania i atmosferę, której możecie się tam spodziewać. Ja po jej przeczytaniu już wiem, że każdy powinien się tam do mnie uśmiechać i nie powinnam uznawać tego za dziwne! Za miesiąc to sprawdzę! ?

I mnóstwo w niej zabawnych historyjek! Mi najbardziej spodobało się szkolenie 4 godzinne z obsługi.... drabiny! ?

Zaintrygowani? Planujecie jakiś wyjazd? Jak tak to sięgnijcie po tą pozycję! Nie będziecie rozczarowani.

Informacje dodatkowe o Imigrant na wyspach :

Wydawnictwo: Bernardinum
Data wydania: 2018-05-17
Kategoria: Podróżnicze
Tytuł oryginału: Imigrant na wyspach
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: Dagus93

Zobacz opinie o książce Imigrant na wyspach

Kup książkę Imigrant na wyspach

Za pierwszą kulisą