Ja, diablica

Tom 1 cyklu Wiktoria Biankowska
Rewelacyjna książka,uśmiałam się przy niej do łez.Przyznam szczerze że wielokrotnie widziałam ją w księgarniach ale nigdy nie zwróciłam na nią większej uwagi,nigdy nie czytałam opisu i bardzo zdziwiłam się że książka jest polskiej autorki.Nie wiem czemu ale zmyliła mnie okładka,niby prosta a jednak coś w niej jest.Niemniej jednak nie za bardzo mnie zainteresowała dopóki nie dorwałam jej w bibliotece.Jak już zaczęłam czytać to przepadłam.Książka jest dokładnie w takim klimacie jaki lubię.Po tragicznej śmierci młodziutka Wiktoria trafia do piekła.Ale to piekło to istny raj,przyznam szczerze że sama chciałabym do takiego trafić.Piękne widoki,super domy i samochody,umiejętności tworzenia rzeczy,imprezy,to tylko kropla w morzu możliwości.A w niebie co?Nuda.Nie to co w piekle gdzie aż roi się od znanych osobistości takich jak na przykład Kleopatra,Napoleon,Elvis Presley czy nawet Janosik.Sama śmietanka towarzyska.No więc Wiki trafia do piekła gdzie dostaje pracę jako diablica która musi toczyć targi o dusze śmiertelników.Niestety trochę narozrabiała w piekle i musi z niego uciekać.Razem z diabłami Azazelem i Belethem chcą uchronić kilkoro ludzi przed śmiercią.W wyniku strat jakich dokonali Wiki zostaje ukarana.A jak?Sami się dowiedzcie.Polecam

Informacje dodatkowe o Ja, diablica:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2010-10-12
Dodał/a opinię: kocik83

Zobacz opinie o książce Ja, diablica

Kup książkę Ja, diablica