Jagna i ekowyzwania

„Jagna i ekowyzwania” to przepięknie wydana książka skierowana do najmłodszych czytelników.

Tytułowa Jagna ma 10 lat i jest otwartą, przebojową, a także życzliwą dziewczynką. To dzięki wychowawcy, który ma masę pomysłów dziewczynka wraz z całą klasą angażuje się w pomoc naszej planecie, a przy tym udowadnia dorosłym jak dbanie o nią może być proste.

Muszę przyznać, że od dawna czekałam na taką książkę na naszym rynku wydawniczym. Jest to lektura nie tylko dla dzieci, ale i nastolatków, czy osób dorosłych. Całość napisana jest prostym językiem, dzięki czemu treść bez problemu trafi do najmłodszych, a masa przezabawnych perypetii rozśmieszy każdego czytelnika.

Książka podzielona została na króciutkie historyjki idealne jako bajki na dobranoc. Do tego każda storna została wzbogacona o świetne ilustracje, które przyciągają uwagę czytelników. Jagna prowadzi dość ekscytujące życie, a jej codzienność obfituje w wydarzenia, które są bardzo ważne i uczą. Dlatego z książki czytelnik może wynieść nie jedną wartość dotyczącą naszego codziennego życia, jak i planety.

„Jagna i ekowyzwania” to książka, która w moim odczuciu powinna znaleźć się w biblioteczce każdego domu. Autorka przypomina nam jak zachowania proekologiczne są ważne i ile niosą za sobą dobra. Nie da się ukryć, że to tak naprawdę w najmłodszym pokoleniu jest największa nadzieja dla naszych potomków, jak i Ziemi, która tak bardzo cierpi.

Książkę jak najbardziej polecam i zachęcam Was do czytania!

Informacje dodatkowe o Jagna i ekowyzwania:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-04-27
Kategoria: Inne
Dodał/a opinię: ktomzynska

Zobacz opinie o książce Jagna i ekowyzwania

Kup książkę Jagna i ekowyzwania

Ogon Kici
Ewa Nowak0
Okładka ksiązki - Ogon Kici

Kicia zdała właśnie do maturalnej klasy i chce spędzić najbliższe lato na obozie ze sprawdzonymi przyjaciółmi. Jednak od pierwszego spotkania z...

Lina Karo
Ewa Nowak0
Okładka ksiązki - Lina Karo

Karolina mieszka w Zielonce pod Warszawą, jest jedynaczką, nigdy nie miała serdecznej koleżanki. Przyjaźni się z synem przyjaciółki swojej mamy...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;