Jak ogarnąć emocje w pracy

Jak ogarniać emocje w pracy to nic innego jak poradnik,jak radzić sobie z różnymi emocjami jakie towarzyszą w pracy, jak komunikować się ze współpracownikami i nawiązywać z nimi zdrowe relacje czy jak dogadać się z szefem i nie dać się przede wszystkim ciążącej presji.
Ogólnie rzecz biorąc poradnik Jak ogarniać emocje w pracy, bardzo przypadł mi do gustu. Nie tylko ze względu na praktyczne i przydatne wskazówki, które można wykorzystać w dążeniu do zapewnienia sobie większego komfortu pracy. Autorki bardzo rzeczowo i starannie dążyły do wyjaśniają wszelakich problemów, które można napotkać praktycznie w każdej pracy. Wnikliwie pochylały się nad rodzajami osób, z jakimi najprawdopodobniej większość z nas ma styczność w swoim miejscu pracy. Dokładają szczegółowe wskazówki dla osób o osobowości introwertycznej oraz ekstrawertycznej. A na sam koniec ciekawie i rzetelnie podsumowują wszystkie wskazówki, jakie pojawiły się w książce. Wszystko niby fajnie, jednak od samego początku miałam jedno, ale do tej książki, bardzo szybko zorientowałam się, że książka nieco bardziej jest skierowana do osób, które pełnią wyższe stanowiska niż przeciętny Kowalski, więc można powiedzieć, że jednak jakoś grupę docelową ta książka posiada i jest oparta o schemat pracy biurowej.
Czy w takim razie warto sięgnąć po tę książkę? Pewnie! Lekki język, mnóstwo tabelek, obrazków, które zobrazowywują, to co przekazują autorki w tekście. Ponadto wszystko przekazywane jest z lekkim poczuciem humoru, więc z pewnością nie da się zasnąć przy czytaniu. Podsumowując jestem na tak!

Informacje dodatkowe o Jak ogarnąć emocje w pracy:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-02-24
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: No Hard Feelings
Dodał/a opinię: Molikksiazkowyy

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty bóg

Zobacz opinie o książce Jak ogarnąć emocje w pracy

Kup książkę Jak ogarnąć emocje w pracy

Jak nie tracić głowy, gdy przytłacza nas życie
Mollie West-Duffy0
Okładka ksiązki - Jak nie tracić głowy, gdy przytłacza nas życie

Książka poświęcona trudnym emocjom i przytłaczającym doświadczeniom: niepewności, dyskomfortowi będącemu skutkiem porównań, złości, wypaleniu, perfekcjonizmowi...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;