Jej były mąż

Tom 2 cyklu Seria Górska

Ależ ja czekałam na tę historię. Postać Tobiasza zaintrygowała mnie już podczas lektury „Jej bohatera”, którego recenzję również możecie u mnie przeczytać. Czym natomiast zachwyci nas historia kolejnego z braci Burzyńskich?
Wszystko zaczęło się od wrednego, czarnego kota. Ada, w nad wyraz pechowym dla siebie dniu wpada pod samochód. Jakież jest jej zdziwienie, kiedy okazuje się, że za kierownicą znajduje się tytułowy “Jej były mąż”, którego nie widziała już od 10 lat? Oboje otrzymują w spadku pensjonat, w wyniku czego ich drogi ponownie się przecinają. Czy czas wyleczył już dawne rany? Czy stara miłość może na nowo rozniecić swój ogień?
Uwielbiam pióro autorki. Najbardziej urzeka mnie w jej książkach to, że w swoje historie wplata problemy dnia codziennego, a bohaterowie to ludzie z krwi i kości, posiadający swoje traumy, popełniający błędy, i posiadający spory bagaż doświadczeń. Nie inaczej jest w przypadku Tobiasza i Ady, którzy przez brak komunikacji między sobą pozwolili na rozpad swojego małżeństwa To rewelacyjne postacie, które obdarzyłam ogromną sympatią już od pierwszej strony a ich historia chwyta czytelnika za serce.
Wzajemne przyciąganie, olbrzymia namiętność i sceny zbliżeń między bohaterami rozgrzewają atmosferę i podnoszą temperaturę. Jednak czy wszystko da się odbudować? Czy każda zakończona relacja zasługuje na drugie podejście? Co w przypadku, gdy w życiu Tobiasza znajduje się już inna kobieta? Życie ponownie daje bohaterom w kość i tylko od nich zależy co się stanie z uczuciem jakie nadal tli się między nimi i czy zawalczą o szczęście.
Autorka nie zwiodła mnie i po raz kolejny stworzyła historię, która wciąga od pierwszej strony, więc jedyne co mogę to zachęcić Was do sięgnięcia po tę pozycję, a ja już czekam na historię Igora, brata bliźniaka Tobiasza.

Informacje dodatkowe o Jej były mąż:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-07-27
Tytuł oryginału: Jej były mąż
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: Grazyna_a_czyta

Zobacz opinie o książce Jej były mąż

Kup książkę Jej były mąż

Jej szef
Katarzyna Rzepecka0
Okładka ksiązki - Jej szef

KOLEJNY TOM SERII GÓRSKIEJ OPOWIADAJĄCY HISTORIĘ TRZECIEGO Z BRACI BURZYŃSKICH Igor, niezwykle zdolny przedsiębiorca, w przeciwieństwie do swoich braci...

Zakochana w przyjacielu
Katarzyna Rzepecka 0
Okładka ksiązki - Zakochana w przyjacielu

Fenomenalna historia autorki „Wrednego szefa”!Ustalili granicę, której nie mogą przekroczyć.Przeszłość Kamili jest owiana mgłą tajemnicy...