Kłamstwo minionego lata

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2018-05-23
Kategoria: Dla młodzieży
Dodał/a opinię: Roksana

"Kłamstwo minionego lata" Sue Wallman.
Jest to już w sumie druga książka autorki, którą miałam przyjemność przeczytać.
Powieść należy do literatury młodzieżowej i jest naprawdę wciągająca. Kiedy zaczęłam czytać po prostu nie mogłam się oderwać. Po prostu musiałam wiedzieć, co się zaraz będzie działo.
Książka nie tylko jest ciekawa, ale porusza również pewną ważną kwestię. Chcecie wiedzieć jaką? Tak, no cóż będziecie musieli albo przeczytać książkę albo się domyślić. Osobisice polecam przeczytanie. Naprawdę uważam, że warto.
No dobra to czas na fabułę. No, więc zeszłego lata siostra Skye zginęła w tragicznym wypadku. A dziewczyna nie może sobie z tym poradzić. Rodzice postanawiają wysłać ją na obóz dla młodzieży po traumatycznych przeżyciach. Tam dziewczyna poznaje inne osoby, które straciły kogoś bliskiego. Wszystko idzie w dobrym kierunku do pewnego dnia. Skye zaczyna otrzymywać wiadomości od zmarłej siostry. Tak, dokładnie zmarłej. Pewjie zastanawiacie się jak to możliwe? Cóż jesy jedno proste wyjaśnienie, ale musicie przeczytać książkę, żeby się tego dowiedzieć.
Cóż w każdym razie dla Skye jest to moment w którym musi zmierzyć się z przeszłością.
Czy dziewczynie uda się pozbierać po takiej tragedii ?

Autorka pisze lekkim piórem, A ja już nie mogę się doczekać co przygotowała w następnej książce.

POLECANA RECENZJA

Zobacz opinie o książce Kłamstwo minionego lata

Kup książkę Kłamstwo minionego lata

Dzisiaj umrzesz Ty
Sue Wallman0
Okładka ksiązki - Dzisiaj umrzesz Ty

Niektóre sekrety mogą zabić... Kolejny mocny thriller autorstwa Sue Wallman! Tego roku 15-letnia Leah i jej przyjaciele natkną się na mroczny...

Wiem, że to ty
Sue Wallman0
Okładka ksiązki - Wiem, że to ty

Zamiana szkoły bywa zabójcza! Pierwszego dnia w nowej szkole Ruby znajduje na swojej szafce kartkę z napisem WIEM, ŻE TO TY. Jest przerażona myślą...

Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło