Knox

Są książki jak i autorzy, po których sięgam zawsze w ciemno, będąc pewna, że lektura okaże się świetna oraz pasjonująca. Pani Wolf właśnie do takich należy i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Niczym wróżka czaruje swym lekkim piórem tworząc niesamowicie ciekawe i wciągające historie, które uwielbiam bez wyjątku.

Tym razem przeczytałam trzecią cześć z serii Storm Riders MC i otrzymałam naprawdę kawał świetnej opowieści, która tak mnie zachwyciła, iż pochłonęłam ją na raz, ani razu nie odrywając się od książki.

Knox stoi na czele klubu motocyklowego, który jest dla niego wszystkim. O Caroline zdążył zapomnieć, nie chcąc wracać do bolesnej przeszłości. Jednak, gdy dziewczyna wpada w kłopoty, wbrew temu co wcześniej sobie postanowił, zabiera ją ze sobą. Bezpieczna przystań Storm Riders MC okazuje się nieprzewidywalna i kobieta wplątana zostaje w porachunki gangu motocyklistów. Ona wie jak się bronić, dlatego nie stoi bezczynnie, tylko bierze udział w bójce, raniąc przy tym jednego z napastników.

Kto ucierpiał w starciu z dziewczyną i dlaczego jego widok wstrząsa nią? Dlaczego Caroline chciała całkowicie wymazać tego mężczyznę? Czy duchy przeszłości otworzą zabliźniona rany w sercu obojga?

Jaka to była genialna powieść, która intrygowała mnie od samego początku. Z zafascynowaniem śledziłam bohaterów, których kreacja jest na najwyższym poziomie. Bardzo polubiłam te harde, zadziorne i nieustępliwe charaktery, którzy dzielnie walczą o swój status, bronią zaciekle swoich oraz pod grubym pancerzem skóry skrywają dobre i czule serce.

Jestem pod wrażeniem jak dobrze autorka wykreowała świat motocyklistów. Czytając miałam ciągle uczucie napięcia i oczekiwania, emocje wypływały z każdej strony i podnosiły u mnie adrenalinę na najwyższe pułapy.

Otrzymałam naprawdę gorącą, mocną, przepełnioną testosteronem i dosyć brutalną historię, która głęboko zapadła mi w serce. Mamy tu wszystko czego potrzebuje fan tego gatunku czyli gangi motocyklowe, ich ciągle starcia, pościgi, strzelaniny, przemoc, ale również i więzi rodzinne, oddanie bliskim oraz miłość.

Uważam, że ta opowieść jest doskonałą pozycją na udany wieczór. Jest warta waszej uwagi. Naprawdę szczerze polecam!

Informacje dodatkowe o Knox:

Kup książkę Knox

Barbarzyńca
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Barbarzyńca

Wciągający średniowieczny romans autorstwa Anny Wolf.   Horda Sasów pod dowództwem cieszącego się mroczną sławą Lothara najeżdża Brytanię. Żądni ziemi...

Sprawa Rity
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Sprawa Rity

Romans mafijny autorki bestsellerowych ,,Gangsterów" z akcją rozgrywającą się w Polsce! Jakub Wrocki (pseudonim Czarny) z pozoru jest przykładnym obywatelem...