Parker Rain

Parker Rain mieszka w Newport News, jest właścicielem baru i ma reputację mordercy. Przesiedział - jak się okazało niesłusznie - rok w więzieniu. Podczas studiów dorabiał uczestnictwem w nielegalnych walkach. Obecnie stara się wieść spokojnie życie, jednak wprowadzenie się tajemniczej

blondynki do domu obok, niweczy jego plan. Corina Winchester uciekła z miasta, które kochała, a w którym zaznała wiele cierpienia. Kroplą, która przelała czarę goryczy, było porzucenie jej przed ołtarzem. Od chwili pierwszego spotkania tych dwoje od razu przypada sobie do gustu. Mimo że oboje w przeszłości poznali smak zdrady, chcą dać sobie szansę, ale na horyzoncie zbierają się ciemne chmury; były narzeczony Coriny nie zamierza dać jej spokoju a brat Parkera za wszelką cenę próbuje wciągnąć go w rządzony przez mafię świat nielegalnych walk.

Czy uda im się uwolnić od przeszłości i wspólnie zbudować szczęśliwą przyszłość?

Informacje dodatkowe o Parker Rain:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-09-15
ISBN: 9788328719316

Kup książkę Parker Rain

Bo domem nie są ściany, ale osoba, z którą w nich zamieszkasz.

Parker Rain - opinie o książce

Avatar użytkownika - Patka96x
Patka96x
Przeczytane:2021-11-21,

🔥♥️ RECENZJA ♥️🔥

Autor: @annawolf.autor
Wydawnictwo: @wydawnictwomuza @grzeszne_ksiazki

Parker Rain

Parker mieszka w Newport i prowadzi restaurację. Ma duży bagaż niemiłych doświadczeń. Przez rok siedział, niesłusznie w więzieniu. Ma również reputacje mordercy. Podczas studiów dorabiał sobie uczestnicząc, w nielegalnych walkach. Obecnie stara się, żyć spokojnie. Pewnego dnia do domu obok, wprowadza się tajemnicza blondynka. Czy nowa sąsiadka, zburzy jego opanowane dotychczas życie ? 🤔

Corina Winchester ucieka z miasta, które bardzo kocha. Została porzucona przed ołtarzem, przez który mężczyznę wydawał się być, tym jedynym. Dziewczyna bardzo cierpi. Czy postępuje słusznie, uciekając? 🤔

Corina i Parker już podczas pierwszego spotkania, wpadają sobie w oko. Oboje mają za sobą trudną przeszłość i zostali zdradzeni. Mimo tego chcą dać sobie szansę, na bliższą znajomość. Jednakże pojawiają się przeciwności. Były narzeczony Coriny, nie chce dać jej spokoju. Dlaczego ? 🤔
Brat Parkera namawia go z powrotem, do udziału w nielegalnych walkach.
Czy Parker da się przekonać ? 🤔
Czy uczucie między młodymi wygra ? 🤔

Tego dowiecie się, kiedy przeczytacie historię Coriny i Parkera 😁.

Moim zdaniem, książka warta przeczytania. Historia tych dwojga, bardzo mnie ujęła. Książkę czytało się dobrze i szybko. Osobiście uwielbiam twórczość autorki.

Polecam wam serdecznie tę pozycję.

Gratuluję wydania następnej powieści 📚

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ♥️.

Parker Rain nie ma zbyt dobrej opinii w Newport News. Każdy się go boi i mówi, że to morderca. Owszem był w więzieniu za zabójstwo, ale przesiedział tam tylko rok i go wypuścili bo okazało się, że został skazany niesłusznie. I tak wiedzie swoje spokojne życie jako właściciel baru. Nie chce już wracać do swojej przeszłości i nigdy już nie chce wracać do nielegalnych walk.

Corina Winchester to młoda kobieta, która została porzucona przed ołtarzem. Z tego powodu postanawia zrobić sobie wakacje i kancelarię adwokacką powierza swojemu przyjacielowi, a sama wyjeżdża do Newport News. Pod wpływem impulsu zamiast wynająć dom postanawia go kupić. I tak zostaje sąsiadką kryminalisty.

Czy Corina mocno namiesza w życiu Parkera? Czy Rain pozostawi przeszłość za sobą? Oraz jak to jest mieszkać po sąsiedzku z kimś kto był w więzieniu?

Większość z Was już wie, że bardzo lubię twórczość Anny Wolf, więc gdy tylko dostałam propozycję zrecenzowania tej książki, nawet się nie zastanawiałam. I muszę wam powiedzieć, że bardzo mi się podobała ta historia.

Oboje głównych bohaterów skrywają swoje tajemnice, z resztą jak każdy z nas. W tej książce autorka porusza temat jakim jest zbyt łatwe i szybkie ocenianie drugiej osoby, choć tak naprawdę nic o niej nie wiemy. Tak jest w przypadku Parkera, uważany jest za kryminalistę, choć tak naprawdę nim nie jest. Co z tego że ma wytatuowane ciało i jest postawnym mężczyzną, to wcale nie oznacza, że kogoś zabił, a że został niesłusznie skazany, no cóż na pewno nie ułatwia mu to życia. Choć on raczej należy do takich osób, które się nie przejmują tym, co i kto o nich mówi. Bardzo podobała mi się postawa Coriny, która mimo, iż wszyscy ją ostrzegali przed sąsiadem, ona postanawia nie oceniać go pochopnie i traktuje go jak zwykłego faceta.

Do gustu nie przypadło mi to, że główna bohaterka stawia na szczerość i tego właśnie oczekuje od Parkera, jednak to, że sama nie mówi mu wszystkiego nie robi dla niej problemu. Jak już stawiamy przed kimś jakieś zasady, to wypadałoby się do nich samemu też stosować.

Książkę czyta się w błyskawicznym tempie. Ja w historię Coriny i Parkera wciągnęłam się już od samego początku, i nie mogłam się od niej oderwać, co sprawiło, że przeczytałam ją w ciągu jednego dnia. Autorka zostawiła kilka niewyjaśnionych spraw co powoduje, że już nie mogę się doczekać kolejnej części.

Avatar użytkownika - Colibri
Colibri
Przeczytane:2021-09-26, Ocena: 4, Przeczytałam,

Recenzja "Parker Rain"
"Ma w sobie coś, co sprawia, że czuję spokój. Działa na mnie niczym balsam leczniczy, lecz zarazem pobudzająco. Idealne połączenie."
„Parker Rain” to powieść wydana w 2021r. Jej autorką jest Anna Wolf, szczęśliwa partnerka i matka dwóch prawie dorosłych córek. Pisarka, a z wykształcenia inżynierka, mieszka w Gorzowie Wielkopolski. Możecie ją znać z takich powieści jak: „Zimowe serca”, „Love-hate, Hate-love” czy jej debiutanckiej serii „Gangsterzy”. Teraz przychodzi do nas ze swoją najnowszą książką „Parker Rain”.
Parker Rain to chłopak z przeszłością. W przeszłości niesłusznie osadzony w więzieniu za zabójstwo, teraz, już na wolności próbuje żyć uczciwie z łatka mordercy. Prowadzi własny bar, a dom położony daleko od mieszkańców daje mu chwilę spokoju. Jego szczęście nie trwa jednak za długo. Do domu obok wprowadza się piękna blondynka. Corina wyprowadziła się z wielkiego miasta, żeby odpocząć. W jej życiu dużo się zmieniło gdy jej ukochany zostawił ja przed ołtarzem. Dziewczyna nie przywykła do płaczu i użalania, po prostu zaczęła działać i zmieniła otoczenie. Między tą dwójką szybko zaczyna iskrzyć, ale czy to wystarczy by rozgrzać ich zdradzone w przeszłości serca? Co się stanie gdy do ich życia dołączą jeszcze były narzeczony Coriny chcący jej powrotu i brat Parkera ściągający go z powrotem na zła stronę?
„Parker Rain” to zdecydowanie książka na spokojny wieczór. Mimo zawirowań jakie dzieją się wśród naszych bohaterów to jest w niej też dużo ciepła i miłości. Powieść czyta się lekko i szybko, jest wciągająca, a bohaterów nie da się nie lubić. Parker jest uosobieniem ideału, taki zły chłopiec który przeszedł na dobra stronę. Jedyna rzecz jaka nie do końca mi odpowiadała to fakt jak szybko uczucia tej dwójki poszły do przodu w stosunku do akcji książki. Nie zmienia to jednak mojego nastawienia do książki, naprawdę jestem zadowolona że miałam okazję ją przeczytać i czekam na kolejne tomy serii.

Parker Rain podczas studiów dorabiał w nielegalnych walkach. Spędził rok w więzieniu. Niesłusznie. Teraz mieszka w Newport West i prowadzi bar. Stara się żyć zwyczajnie, ale ciężko mu z przypiętą metką mordercy. Corina Winchester ma dość wielkiego miasta. Szczególnie, gdy narzeczony zostawia ją przed ołtarzem. Postanawia ochłonąć z dala od tego wszystkiego i zaszywa się w małej miejscowości. W jednej chwili staje się sąsiadką Parkera. Sąsiedzi od razu przypadają sobie do gustu. Różni, a tak bardzo podobni. Mimo wszystko chcą spróbować. Niestety dość szybko nadciągają ciemne chmury. Powraca narzecony Coriny, a brat Parkera próbuje wkręcić go w mafijny świat nielegalnych walk... Czy Corine i Parker wyznają sobie wszystkie tajemnice? Czy uda im się pokonać wszelkie zło? Czy będą razem? Jestem fanką autorki. Od pierwszej powieści było nam po drodze. Z niecierpliwością zawsze wypatruję informacji o kolejnych premierach. Wypatruję a potem czytam. Nie jestem w stanie przejść obok nich obojętnie. Dlatego też w mig skusiłam się na tego wytatuowanego Parkera. Opis zdradzał ciekawostki, którymi byłam zaintrygowana. Ale to co znalazłam na kartach powieści było zdecydowanie bardziej ciekawsze. Zaczęłam czytać i przepadłam. Wsiąkłam z tą historię niczym woda w gąbkę. Spodobał mi się ogromnie główny bohater. Ten zły do szpiku kości zbrodniarz. Ta, jasne. On taki zły jak ten kotek, co leży na kanapie, hihi. Co nie znaczy, że jak ktoś mu zapewni konkretny wnerw, to nie idzie mu para z uszu. Wtedy wchodzi w tryb furiata i tarana z wyznaczonym celem. Rycerz w tatuażach. Bardzo charyzmatyczny. Troskliwy i empatyczny. Autorce udało się okiełznać jego charakterek. A przede wszystkim nie przekroczyć tej cienkiej linii między złymi a dobrymi cechami. Symbioza doskonała. Równowaga idealna. Skradł moje serce. Nic więc dziwnego, że Corine przepadła. Ta pewna siebie, zadziorna i temperamentna kobieta wie czego chce. Ma pazur i odwagę. Byłam pod wrażeniem tego, jak potrafi usadzić tych, którzy sądzili, że im ulegnie. To ona rozdawała karty. Corine i Parker to para wybuchowa, jeśli chodzi o relacje. Zazdrośni, gwałtowni. Iskry leciały. Było widać tę chemię między nimi. Piekne tempo i rozkwit uczucia. Elementy grozy natomiast podsycały moją ciekawość. Dostarczały mi emocji na najwyższym poziomie. Adrenaliny i niepewności. Moje biedne serducho. Świetna historia. A najlepsze jest to, że to dopiero tom pierwszy. I już w tym momencie zastanawiam się ile przyjdzie mi czekać na kontynuację, hihi. Oby nie za długo. Marzy mi się teraz poznanie historii przyjaciela Corniny, Cole'a. Ale wezmę to, co będzie. Po Parkerze i Corine pozostał mi spory niedosyt. Historia miłosna tej dwójki kupiła mnie. Zarówno pod względem uczuciowym, jak i tej ciemniej strony. Jestem oczarowana. Czytało mi się ją bardzo dobrze i bardzo szybko. Nie odczuwałam upływającego czasu ani nie zwracałam uwagi na przekręcane kartki. Po prostu spijałam słowa z kart. Wyobraźnia i emocje szalały. Ciągle towarzyszyło mi podekscytowanie. Jestem na tak, więc z czystym sumieniem mogę Wam polecić tę lekturę. Bierzcie i czytajcie. Zachęcam.

----RECENZJA PREDPREMIEROWA---

„Prawda jest taka, że na świat przychodzimy sami, umieramy sami, ale przez życie możemy przejść z osobą u boku, dla której jesteśmy całym światem.”

Corina Winchester i Parker Rain, dzieli ich wszystko, a połączyło mieszkanie w bliskim sąsiedztwie. Ona, wystawiona przy ołtarzu, przez jedynego mężczyznę, którego kochała, ucieka z dużego miasta, by tymczasowo porzucić prawnicze obowiązki. On, niesłusznie skazany, prowadzi swój bar i próbuje wrócić do normalności. Nie jest to łatwe, bo wszyscy oceniają go przez pryzmat przestępcy, z wyjątkiem tej nowej ślicznej sąsiadki, która swoją empatią, ale też zadziornością z miejsca kradnie jego serce. Nie znając swoich przeszłości, od razu zbliżają się do siebie, jednak niechciana przeszłość upomina się o nich, a widmo zbliżającego się niebezpieczeństwa czai się gdzieś w pobliżu. Gdyby tylko potrafili odkryć swoje karty wcześniej, może udało by się uniknąć wielu zagrożeń i bolesnych skutków.

„Nie ważne jest ile masz pieniędzy, jak wyglądasz, ważne jest tylko to, czy masz serce.”

W książkach Anny Wolf jest coś takiego, że jej bohaterów po prostu się lubi. Tak jest także w przypadku Cor i Parkera. Wiele namiętności, pasji, ale też oddania i zaborczości. Przy tej książce nie sposób się nudzić, bo zaskakujące zwroty akcji i powiązani ze sobą w szokujący sposób bohaterowie, fundują nam emocjonująco/zatrważający, rollercoaster wrażeń, ale też niemałą dawkę humoru i pikanterii.

Reasumując jestem bardzo na tak i z niecierpliwoscią czekam na kolejny tom serii #NIEPOKONANI. Z tym, że tym razem, w ogóle mi nie przychodzi na myśl, główny bohater następnego tomu !

Pięknie dziękuję autorce i wydawnictwu, za możliwość przedpremierowego przeczytania i zrecenzowania tej książki :-)

Ludzie bardzo często oceniają drugą osobę poprzez pryzmat tego, co posiadają, jak wyglądają, jak się ubierają czy kogo reprezentują. Z reguły niewiele wiedzą o danym człowieku przypinając łatkę, która jest mocno krzywdząca i utrudniająca życie. Wie o tym doskonałe bohater książki "Parker Rain".

Parker Rain żyje samotnie, z daleka od ludzi, ograniczając kontakt z nimi do minimum. Próbuje na nowo ułożyć swoje życie po tym, gdy niesłusznie został oskarżony o morderstwo. Teraz prowadzi pub angażując swoją energię w jego jak najlepsze funkcjonowanie. Jest zadowolony, że na jego ulicy mieszka tylko on. Dom obok od dłuższego czasu stoi pusty. Do czasu. Jego spokój burzy nowa sąsiadka Corina Winchester, która ma dosyć facetów na jakiś czas, gdyż właśnie niedawno jeden z nich porzucili ją przed ołtarzem nie przychodząc na ślub.

Niedoszła Panna Młoda postanawia opuścić na jakiś czas swoje ukochane miasto i przeprowadza się do Newport News kupując nieruchomość obok domu Parkera.

Ich pierwsze spotkanie nie należało do udanych ale z czasem oboje przekonują się, że są dla siebie stworzeni, mimo że pochodzą z dwóch różnych światów.

"Parker Rain" rozpoczyna serię zatytułowaną "Niepokonani" o ludziach, którzy nie poddają się przeciwnością losu.

Anna Wolf ma na swoim koncie kilka powieści, w tym słynną serię "Gangsterzy" ale ja dopiero teraz miałam okazję poznać jej pisarski styl, który ujął mnie swoją lekkością. Bardzo odpowiadało mi, że autorka nie powiela popularnych schematów tworząc tę historię, lecz wprowadza kilka wątków o różnym natężeniu emocjonalnym. Jest to opowieść o miłości budowanej na trudnych fundamentach ale też wpleciony został motyw kryminalny, mafijny i obyczajowy.

"Parker Rain" to powieść, przez którą się płynie podążając za kolejnymi epizodami z zaciekawieniem i ekscytacją. Z niecierpliwością oczekuję kolejnego tomu, gdy zakończenie wskazuje, że kontynuacja będzie równie dobra.

Avatar użytkownika - glinka_54_czyta
glinka_54_czyta
Przeczytane:2021-09-12,

🦈🦈🦈🦈Recenzja przedpremierowa🦈🦈🦈🦈

Premiera 15.09.2021 r.

"Parker Rain" - Anna Wolf

Mroczna przeszłości, bolesne doświadczenie, poczucie bezradności, nowa znajomość i perspektywa uczycia.
Ale czy kryminalista i Prawniczka to dobre połączenie ? Czy tę dwie osoby będą miały szanse na miłość?

Corine, utalentowana prawniczka, z świetną reputacją, kochającym narzeczonym i przyjaciółmi. Niestety jej szczęście znowu zostaje zachwiane. Porzucona przez ołtarzem wyjeżdża ale to nie jest oznaka jej rozpaczy, bo w ogóle tego nie czuje. W nowym miejscu pragnie zapomnieć i odnaleźć spokój.
Ta kobieta niczego się nie boi, na daje sobą pomiatać. Wytrwale dąży do wyznaczonego celu.
Nikogo nie ocenia po wyglądzie czy plotkach. Sama chce się dowiedzieć czegoś o tej osobie a potem wydaje sądy. Nawet zła reputacja ją nie odstrasza.

Parker, kryminalista, mroczne typ. Najlepiej trzymać się od niego zdaleka. Taka teoria. Nigdy się nie wysilił by go lepiej poznać i wtedy wydawać osądy.
My jako czytelnicy poznajmy go z innej strony. Pomocnej i opiekuńczej. Ma w sobie ten mrok ale on właśnie przyciąga.
Z jednej strony ma gdzieś opinie innych ale z drugiej, to boli. To niezrozumienie. Więc kiedy Corine, go nie ocenia, czuje, że to jego szansa na coś więcej niz romans.

Ich relacja tworzy się szybko ale też powoli. Zostaje zachowany odpowiedni dystans. Dużo rozmawiają i po prostu spędzają czas. Mają swoje tajemnice ale to nie komplikuje im życia. Do czasu.

Nie znajdziecie tutaj scen erotycznych. Autorka skupiła się na bohaterach, ich relacji i fabule. Będzie dużo różnych akcji. Jedne powodują przyśpieszenie serca, inne wstrząsają a inne powodują złość i wściekłość.

Książka pokazuje, że nie powinniśmy oceniać człowieka bo wyglądzie, zawodzie czy plotkach. Każdy zasługuje na indywidualne poznanie. Może przy bliższym poznaniu okaże się, że to ktoś na kogo czekaliśmy.

Cała fabuła jest tak stworzona, że czekałam co będzie dalej, co się wydarzy i jak wyjaśnią się pewne tajemnice. A najważniejsze co będzie dalej ze związkiem Parkera i Corine.

9/10😍

Za egzemplarz Dziękuję @grzeszne_ksiazki @wydawnictwomuza #wydawnictwoakurat

Avatar użytkownika - marta_czyta
marta_czyta
Przeczytane:2021-09-09, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam,

Chciałabym żeby wszystkie książki czytały mi się tak szybko jak ta ;) To moje kolejne i na pewno nie ostatnie spotkanie z książkami Anny Wolf. Ta ma sporo zalet i jedną z nich jest właśnie styl, który pozwala szybko przepłynąć przez te historię. I przyznam, że nie nudziłam się ani przez moment . Autorka wciąga bez reszty w tę historię od pierwszych stron.

Już początek jest intrygujący. Pani adwokat, po długim związku czeka przed ołtarzem na swojego przyszłego małżonka ale ten się nie pojawia . Sfrustrowana , postanawia wyjechać z miasta i odpocząć od dotychczasowego życia w małej mieścinie. Okazuje się, że jej sąsiad jest całkiem przyjemny dla oka ;) Corina z każdym dniem jest coraz bardziej nim zaintrygowana i oczarowana. A w międzyczasie też przekonuje się ,że niewypalony ślub był dla niej zbawieniem...

Parker , niedawno wyszedł z więzienia , gdzie trafił niesłusznie oskarżony o morderstwo. Ale łatka kryminalisty już na nim pozostała. Mimo to , nie ma zamiaru opuszczać swojej małej miejscowości, tym bardziej, gdy w domu obok zamieszkuje kobieta , która bardzo go pociąga.

Podobało mi się to jak rozwijała się znajomość tej dwójki. Od początku między nimi zaiskrzyło i mimo, że w sumie ekspresowo zaczęli czuć coś więcej , ta relacja była urocza. To jak opiekuńczy i troskliwy okazał się Parker było słodkie. Ale mimo to nie była to książka przesłodzona. Takich nie lubię a ta mi się podobała :) Autorka pokazała , że może być namiętnie bez licznych scen erotycznych. Tu w sumie nie było wcale a ognia nie brakowało. Nie tylko relacja między głównymi bohaterami jest warta uwagi. Przyjaźń Coriny i Cola również jest wyjątkowa i ich dialogi bardzo przypadły mi do gustu. Sam Cole jest świetnie wykreowanym bohaterem i chętnie poznam go bliżej .

W akcję sprytnie i dyskretnie , wpleciony jest wątek mafijny ale nie dominuje, jest jakby w tle , dodatkiem. Akcja skupia się na relacji naszej dwójki, walce która czeka Parkera oraz problemach z byłym narzeczonym Coriny. Nie ma chwili nudy. Tak więc, sądzę, że warto skusić się na tę książkę i poznać lepiej historię tej pary.

A ja już czekam na kolejny tom :)

Avatar użytkownika - aniabex
aniabex
Przeczytane:2021-09-10, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2021,

"Prawda jest taka, że na świat przychodzimy sami, umieramy sami, ale przez życie możemy przejść z osobą przy boku, ale której jesteśmy całym światem. Jednak czasem znalezienie jej nie jest takie proste”.

Jak osłodzić gorycz mijającego lata?
Najlepiej emocjonująca powieścią z romansem w tle.
Ona – piękna mądra kobieta. Prawniczka z zamożnej rodziny. Porzucona panna młoda, której wieloletni partner w kulminacyjnym momencie po prostu wypisał się z tego związku. Mieszkanka Nowego Jorku, która postanowiła porzucić to wielkie miasto, które nigdy nie śpi, by odnaleźć spokojna przystań.
On – przystojny brutal. Zabijaka o niezbyt kryształowej reputacji. Nauczony jednak przez życie pokory i tego, by uważać komu się pomaga. Świadomy swoich wad. Aktualnie właściciel baru usilnie starający się spokojnie i uczciwie żyć w swoim miejscu na ziemi – małej malowniczej miejscowości nad oceanem. Jednak przeszłość się o niego nieustannie upomina…
Obydwoje na życiowym zakręcie.
Każde ściga własne demony.
Spotykają się… i zachodzi reakcja chemiczna.
Niegrzeczny chłopiec z prowincji i bogata dziewczynka z wielkiego miasta.
Co się stanie, gdy te dwa światy się przetną?
Czy Ona to Ktoś, kto może być dla Niego drugą szansą?
„Parker Rain” to pierwsza odsłona serii „Niepokonani”. Subtelna historia o tym, jak życiowe błędy zmieniają ludzi i zmieniają perspektywę – a wszystko to w otoczce gangsterskich porachunków i mafijnych interesów.
Lekka, ciekawa, dynamiczna, momentami zabawna i z pewnością w całości relaksująca dawka pozytywnych emocji.
Polecam.

Avatar użytkownika - martynaaa
martynaaa
Przeczytane:2021-10-01, Ocena: 5, Przeczytałam,

Choć ta książka ma 320 stron, była taka przyjemna w czytaniu, że ją raz dwa połknęłam. Historia przedstawiona przez autorkę to nic innego jak dążenie do szczęścia, w którym będzie gościła miłość. Myślę, że my czytelniczki uwielbiamy czytać o tym, że dla każdego jest gdzieś ta miłość w drugiej osobie. Jest to dla nas czasami taka nadzieja, że skoro ktoś po przejściach odnalazł miłość, to może i nam się uda, mimo temu, że książki to fikcja to czasami dają nadzieje.

Parker Rain - mężczyzna, który wbrew pozorom chciał dobrze, dla siostry został przez nią wpakowany do więzienia (tak w skrócie). A czy łatwo jest się pozbyć łatki mordercy? Z pewnością nie, jeszcze gdy mieszkasz w małym miasteczku i niby wszystko wszyscy o Tobie wiedzą. Dla Parkera nie miało to znaczenia, miał ich gdzieś, potrzebował tylko spokoju. Jak to typowy facet, z wierzchu twarda skorupa, a w środku kruchy. Dowodem tego jest, pojawienie się sąsiadki. Corina - przyjechała by odetchnąć od zatłoczonego miasta albo raczej uciekła przed świeżą raną, jaką zadał jej niedoszły mąż. Pan młody stał się łajdakiem, a to dopiero był początek tej przygody.. Tych dwoje, to osoby zranione w miłości, które nie tak łatwo w nią uwierzą na nowo. Każdy z nich, ma swoje tajemnice, które gdzieś będą krążyć wokół.

Dla mnie ta historia była taka przyziemna, bez fajerwerków - czyli spokojne nawiązywanie relacji między dwójką dorosłych osób, za którymi ciągnie się przeszłość i nie będą mieć łatwo, ale czy przyszłość okaże się dla nich łaskawsza?

Mimo, że ta historia jakoś bardzo mnie nie porwała to uważam, że była ona dobra.

Avatar użytkownika - Zaczytana1001_
Zaczytana1001_
Przeczytane:2021-09-27, Ocena: 6, Przeczytałam,

Ostatnio Autorka wzbudza we mnie wiele emocji niektóre książki jak dla mnie są słabsze a kolejne sprawiają że się w nich zakochuje. I tak było tym razem.

Parker Rain mieszka w małym miasteczku i jest właścicielem baru i ciągnie się za nim łatka mordercy. Siedział ale nieposłusznie  wszystko przez jeden błąd. A przed tym brał udział w nielegalnych walkach. Żyje w samotności aż do momentu gdy obok pojawi się nowa sąsiadka.

Corina Winchester ucieka z miasta. Niedoszły mąż porzucił ją przed ołtarzem. Pragnie odpocząć od wielkiego zgiełku.
Ale nowy sąsiad zafascynuje panią prawniczkę i nie będzie słuchać plotek na jego temat.

Ja się zakochałam Parker zasługuje na miano książkowego męża. Ten mężczyzna jest idealny w każdym momencie. Relacja bohaterów rozwija się szybko i pojawia się fascynacja oraz uczucie. Bohaterkę również bardzo szybko polubiłam i czytałam książkę z przyjemnością. Ta dwójkę dzieliło wiele kilometrów ale co do czego mieli że sobą wiele wspólnego, co później wychodzi na jaw. Mamy tu wplatanie mafii ale jest ona w stopniu małym więc da się odpocząć od mafijnych klimatów . Autorka tą książka wprowadziła mnie w romantyczny nastrój mamy fabułę w której dwójka bohaterów ma pomimo wszystko ciężką przeszłość ale w jakimś stopniu docierają do swoich serc. Wszystko do o kola też proste nie jest bo pojawiają się problemy u obu stronach ale to wszystko jeszcze bardziej złączy ich do siebie. Chyba potrzebowałam takiej lekkiej i miłosnej historii a Autorka mi to Zagwarantowała. Niepokonani zdecydowanie są dla mnie i z niecierpliwością będę czekała na dalsze książki z tej serii.

Avatar użytkownika - justynazniszczol
justynazniszczol
Przeczytane:2021-09-27, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Co zrobi dziewczyna, którą wystawi facet i to w najbardziej perfidny sposób - zostawiając ją przed ołtarzem, narażając na wyśmianie? Corina postanawia uciec, zmienić otoczenie i odciąć się od przeszłości.

W nowym miejscu poznaje Parkera Rain'a i jak się szybko okazuje tę dwójkę zaczyna doganiać ich przeszłość i w całej tej historii są punkty, które łączą tę dwójkę, chociaż wcześniej nie mieli o sobie pojęcia. Wplątano ich w intrygę, w której ludzkie życie okazuję się być ceną. Oboje są narażeni na śmiertelne niebezpieczeństwo, pytanie czy jest ktoś, kto pomoże im zatrzymać tą spiralę nienawiści i kto tak naprawdę stoi za unicestwieniu Parkera i Coriny?

Anna Wolf stworzyła całkiem fajną historię, która opowiada o niezwykle trudnym doświadczeniu jakim jest odrzucenie przez osobę, która się kochało i z którą chciało się tworzyć wspólna przyszłość. To również książka o życiu z łatką mordercy, o zaszufladkowaniu i postrzeganiu ludzi tylko poprzez to co działo się w przeszłości.

Autorka pięknie pokazała jak odzyskuje się chęć do życia i nadzieję na nowe, lepsze życie, kiedy na horyzoncie pojawia się ktoś komu chcemy zaufać, ktoś kto nie ocenia nas przez pryzmat tego co posiadamy, ale przez to jakim jesteśmy człowiekiem. Ile radości przynosi fakt, że mamy komu zaufać i na kim polegać. No i najważniejsza lekcja wynikająca z tej historii - zawsze należy mówić prawdę, nawet jeżeli jest ona niewygodna i niełatwa.

To moje pierwsze spotkanie z powieścią Anny Wolf i przyznam, że bardzo dobrze się to czytało.

,,PARKER RAIN"

Anna Wolf Wydawnictwo Akurat

Anna Wolf przeszła samą siebie. Stworzyły coś niesamowitego. To jest po prostu emocjonalna bomba. Wow cały czas jestem pod ogromnym wrażeniem.
,,Parker Rain" jest pierwszym tomem serii ,,Niepokonani". Główny bohater Parker Rain ma reputację mordercy. Siedział w więzieniu. Teraz jest grzecznym chłopcem i prowadzi swój własny bar. Ma bardzo niedobrego brata, dzięki któremu wpada w kolejne kłopoty. Czy tym razem da się wciągnąć w mafijne nielegalne walki?
Drugą główną bohaterką jest Corina Winchester. Dziewczyna straciła w przeszłości swoich rodziców i brata. Miała wyjść za mąż, ale jej narzeczony dał ciała i zostawił ją przed ołtarzem. Wróć nawet się jej nie pokazał na oczy. Wszystko załatwił przez smsa do jej przyjaciela. Dziewczyna aktualnie może liczyć tylko na przyjaciela i swojego ojca chrzestnego. Jednak postanawia wszystko zostawić i wyjechać na jakiś czas. Wynajmuje dom. Od swojej agentki dowiaduje się, że obok mieszka morderca. Czy były narzeczony odpuści? Czy raczej nie da jej być szczęśliwą?
Parker i Corina od samego początku przypadli sobie do gustu. Czy ich przeszłość będzie miała wpływ na ich przyszłość?
Niesamowita, pełna emocji i napięcia książka. Od samego początku czułam, że to będzie strzał w dziesiątkę. Nie zawiodłam się. Nie mogłam oderwać się od czytania. Czy chłopak z łatką ,,mordercy" i z dużą ilością tatuaży zawsze musi być złym chłopcem?
Doskonałe sceny 18 plus.
Zapraszam do niebezpiecznego świata Coriny i Parkera. Tutaj natkniecie się na niesamowite zwroty akcji, które czasami powodują zatrzymanie akcji serca. Jesteście na to gotowi.
Ciekawi was co tym razem przygotowała dla nas Anna Wolf? Zapraszam do przeczytania ,,Parker Rain". Jestem zachwycona tą pozycją. Książka na długo zostanie w mojej pamięci. Chętnie za jakiś czas ponownie po nią sięgnę.
Jestem ciekawa kolejnego tomu z serii ,,Niepokonani".

Z pełną satysfakcją daję 10/10

Gratulacje Anna Wolf - Parker Rain sprawia, że nie można przejść obojętnie wobec tej książki.
Jesteście gotowi przeżyć emocjonalny armagedon? Chcecie dowiedzieć się jak potoczą się losy Coriny i Parkera? Przeczytajcie tą powieść.
Dodam tylko, że to nie jest cukierkowy romans.
Uwielbiacie romanse mafijne - to ta książka będzie idealna dla was.

Avatar użytkownika - obliczababyagi
obliczababyagi
Przeczytane:2021-09-15, Ocena: 5, Przeczytałem,

Po raz pierwszy miałam styczność z piórem autorki. Było to bardzo udane spotkanie. Wydawać by się mogło, iż pomysły na fabułę będą się powtarzać... ale tutaj było coś nowego, fajnego i świeżego. Akcja rozłożona była na kilka miesięcy i poprowadzona chronologicznie co bardzo mi się spodobało, bo nie musialam się za bardzo skupiać ?? Bohaterowie z kolei bardzo mnie urzekli, no może poza bratem głównej postaci męskiej, którego to miałam ochotę udusić ? Wątek mafijny również się pojawił, ale dodał tylko tzw kropkę nad i.

Całość czytało się niezwykle szybko. Strony same się przewracały a koniec książki zaskoczył. Dobro przeplatało się ze złem, by na końcu... nie zdradzę tego, ale warto abyś samej się przekonała jak historia się zakończy. Ja lubię takie zakończenia, a historia tych dwojga pozwoliła mi odpocząć i nabrać sił na kolejne wyzwania w moim życiu.

Wkrótce jesień. Zatem książka idealna na dłuższy wieczór pod kocem i gorąca herbatą czy kakao. Zapisz sobie ten tytuł, bo dawno tak wciągającej lektury z tego gatunku nie czytałam. Nie było zbyt zbrutalnie, a były momenty, w których się szerzej uśmiechnęłam. Polecam!

Blade
Anna Wolf0
Okładka ksiązki -  Blade

Rewelacyjna seria motocyklowa autorki bestsellerowych „Gangsterów”. Życie Blade’a kręciło się wokół klubu, braci i chętnych...

Love-Hate, Hate-love
Anna Wolf 0
Okładka ksiązki - Love-Hate, Hate-love

Nick Montgomery i Melinda Rourke od lat pałają do siebie nienawiścią. A właściwie on nią pała. Ma żal do kobiety, że zrobiła z niego idiotę, kiedy byli...