Parker Rain

Parker Rain nie ma zbyt dobrej opinii w Newport News. Każdy się go boi i mówi, że to morderca. Owszem był w więzieniu za zabójstwo, ale przesiedział tam tylko rok i go wypuścili bo okazało się, że został skazany niesłusznie. I tak wiedzie swoje spokojne życie jako właściciel baru. Nie chce już wracać do swojej przeszłości i nigdy już nie chce wracać do nielegalnych walk.

Corina Winchester to młoda kobieta, która została porzucona przed ołtarzem. Z tego powodu postanawia zrobić sobie wakacje i kancelarię adwokacką powierza swojemu przyjacielowi, a sama wyjeżdża do Newport News. Pod wpływem impulsu zamiast wynająć dom postanawia go kupić. I tak zostaje sąsiadką kryminalisty.

Czy Corina mocno namiesza w życiu Parkera? Czy Rain pozostawi przeszłość za sobą? Oraz jak to jest mieszkać po sąsiedzku z kimś kto był w więzieniu?

Większość z Was już wie, że bardzo lubię twórczość Anny Wolf, więc gdy tylko dostałam propozycję zrecenzowania tej książki, nawet się nie zastanawiałam. I muszę wam powiedzieć, że bardzo mi się podobała ta historia.

Oboje głównych bohaterów skrywają swoje tajemnice, z resztą jak każdy z nas. W tej książce autorka porusza temat jakim jest zbyt łatwe i szybkie ocenianie drugiej osoby, choć tak naprawdę nic o niej nie wiemy. Tak jest w przypadku Parkera, uważany jest za kryminalistę, choć tak naprawdę nim nie jest. Co z tego że ma wytatuowane ciało i jest postawnym mężczyzną, to wcale nie oznacza, że kogoś zabił, a że został niesłusznie skazany, no cóż na pewno nie ułatwia mu to życia. Choć on raczej należy do takich osób, które się nie przejmują tym, co i kto o nich mówi. Bardzo podobała mi się postawa Coriny, która mimo, iż wszyscy ją ostrzegali przed sąsiadem, ona postanawia nie oceniać go pochopnie i traktuje go jak zwykłego faceta.

Do gustu nie przypadło mi to, że główna bohaterka stawia na szczerość i tego właśnie oczekuje od Parkera, jednak to, że sama nie mówi mu wszystkiego nie robi dla niej problemu. Jak już stawiamy przed kimś jakieś zasady, to wypadałoby się do nich samemu też stosować.

Książkę czyta się w błyskawicznym tempie. Ja w historię Coriny i Parkera wciągnęłam się już od samego początku, i nie mogłam się od niej oderwać, co sprawiło, że przeczytałam ją w ciągu jednego dnia. Autorka zostawiła kilka niewyjaśnionych spraw co powoduje, że już nie mogę się doczekać kolejnej części.

Informacje dodatkowe o Parker Rain:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-09-15
ISBN: 9788328719316
Dodał/a opinię: MrsBookBook

Zobacz opinie o książce Parker Rain

Kup książkę Parker Rain

Bo domem nie są ściany, ale osoba, z którą w nich zamieszkasz.

Prawda jest taka, że na świat przychodzimy sami, umieramy sami, ale przez życie możemy przejść z osobą u boku, dla której jesteśmy całym światem.

Storm
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Storm

Chociaż poznali się wiele lat temu, dopiero teraz mogą zbudować coś prawdziwego. Jej tajemnica zmieni ich życie na zawsze... Summer jest samotną matką...

Obietnica gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Obietnica gangstera

Znani z popularnej mafijnej serii bracia Tarasow powracają w nowym gangsterskim cyklu! Bezwzględny mafijny świat, wolny strzelec, który za nic ma zarówno...