Parker Rain

----RECENZJA PREDPREMIEROWA---

„Prawda jest taka, że na świat przychodzimy sami, umieramy sami, ale przez życie możemy przejść z osobą u boku, dla której jesteśmy całym światem.”

Corina Winchester i Parker Rain, dzieli ich wszystko, a połączyło mieszkanie w bliskim sąsiedztwie. Ona, wystawiona przy ołtarzu, przez jedynego mężczyznę, którego kochała, ucieka z dużego miasta, by tymczasowo porzucić prawnicze obowiązki. On, niesłusznie skazany, prowadzi swój bar i próbuje wrócić do normalności. Nie jest to łatwe, bo wszyscy oceniają go przez pryzmat przestępcy, z wyjątkiem tej nowej ślicznej sąsiadki, która swoją empatią, ale też zadziornością z miejsca kradnie jego serce. Nie znając swoich przeszłości, od razu zbliżają się do siebie, jednak niechciana przeszłość upomina się o nich, a widmo zbliżającego się niebezpieczeństwa czai się gdzieś w pobliżu. Gdyby tylko potrafili odkryć swoje karty wcześniej, może udało by się uniknąć wielu zagrożeń i bolesnych skutków.

„Nie ważne jest ile masz pieniędzy, jak wyglądasz, ważne jest tylko to, czy masz serce.”

W książkach Anny Wolf jest coś takiego, że jej bohaterów po prostu się lubi. Tak jest także w przypadku Cor i Parkera. Wiele namiętności, pasji, ale też oddania i zaborczości. Przy tej książce nie sposób się nudzić, bo zaskakujące zwroty akcji i powiązani ze sobą w szokujący sposób bohaterowie, fundują nam emocjonująco/zatrważający, rollercoaster wrażeń, ale też niemałą dawkę humoru i pikanterii.

Reasumując jestem bardzo na tak i z niecierpliwoscią czekam na kolejny tom serii #NIEPOKONANI. Z tym, że tym razem, w ogóle mi nie przychodzi na myśl, główny bohater następnego tomu !

Pięknie dziękuję autorce i wydawnictwu, za możliwość przedpremierowego przeczytania i zrecenzowania tej książki :-)

Informacje dodatkowe o Parker Rain:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-09-15
ISBN: 9788328719316
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Parker Rain

Kup książkę Parker Rain

Bo domem nie są ściany, ale osoba, z którą w nich zamieszkasz.

Serce gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Serce gangstera

Pierwszy tom nowej serii mafijnej! Ponad milion odsłon na Wattpadzie!" – Ile jestem warta? Spójrz mi w oczy i powiedz to – rozkazuję...

Obietnica gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Obietnica gangstera

Znani z popularnej mafijnej serii bracia Tarasow powracają w nowym gangsterskim cyklu! Bezwzględny mafijny świat, wolny strzelec, który za nic ma zarówno...