Parker Rain

🔥♥️ RECENZJA ♥️🔥

Autor: @annawolf.autor
Wydawnictwo: @wydawnictwomuza @grzeszne_ksiazki

Parker Rain

Parker mieszka w Newport i prowadzi restaurację. Ma duży bagaż niemiłych doświadczeń. Przez rok siedział, niesłusznie w więzieniu. Ma również reputacje mordercy. Podczas studiów dorabiał sobie uczestnicząc, w nielegalnych walkach. Obecnie stara się, żyć spokojnie. Pewnego dnia do domu obok, wprowadza się tajemnicza blondynka. Czy nowa sąsiadka, zburzy jego opanowane dotychczas życie ? 🤔

Corina Winchester ucieka z miasta, które bardzo kocha. Została porzucona przed ołtarzem, przez który mężczyznę wydawał się być, tym jedynym. Dziewczyna bardzo cierpi. Czy postępuje słusznie, uciekając? 🤔

Corina i Parker już podczas pierwszego spotkania, wpadają sobie w oko. Oboje mają za sobą trudną przeszłość i zostali zdradzeni. Mimo tego chcą dać sobie szansę, na bliższą znajomość. Jednakże pojawiają się przeciwności. Były narzeczony Coriny, nie chce dać jej spokoju. Dlaczego ? 🤔
Brat Parkera namawia go z powrotem, do udziału w nielegalnych walkach.
Czy Parker da się przekonać ? 🤔
Czy uczucie między młodymi wygra ? 🤔

Tego dowiecie się, kiedy przeczytacie historię Coriny i Parkera 😁.

Moim zdaniem, książka warta przeczytania. Historia tych dwojga, bardzo mnie ujęła. Książkę czytało się dobrze i szybko. Osobiście uwielbiam twórczość autorki.

Polecam wam serdecznie tę pozycję.

Gratuluję wydania następnej powieści 📚

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ♥️.

Informacje dodatkowe o Parker Rain:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-09-15
ISBN: 9788328719316
Dodał/a opinię: Patka96x

Zobacz opinie o książce Parker Rain

Kup książkę Parker Rain

Bo domem nie są ściany, ale osoba, z którą w nich zamieszkasz.

Prawda jest taka, że na świat przychodzimy sami, umieramy sami, ale przez życie możemy przejść z osobą u boku, dla której jesteśmy całym światem.

Cole West
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Cole West

Cole West jest przyjacielem Coriny i Parkera, współwłaścicielem kancelarii prawniczej, a jego wujek - Duży John - działa w świecie przestępczym. Pewnego...

Knox
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Knox

Dla Knoxa Storm Riders MC jest rodziną. Nie potrzebuje nikogo innego. Caroline to przeszłość i to taka, do której nie chce wracać. A jednak, kiedy dziewczyna...