Parker Rain

Recenzja "Parker Rain"
"Ma w sobie coś, co sprawia, że czuję spokój. Działa na mnie niczym balsam leczniczy, lecz zarazem pobudzająco. Idealne połączenie."
„Parker Rain” to powieść wydana w 2021r. Jej autorką jest Anna Wolf, szczęśliwa partnerka i matka dwóch prawie dorosłych córek. Pisarka, a z wykształcenia inżynierka, mieszka w Gorzowie Wielkopolski. Możecie ją znać z takich powieści jak: „Zimowe serca”, „Love-hate, Hate-love” czy jej debiutanckiej serii „Gangsterzy”. Teraz przychodzi do nas ze swoją najnowszą książką „Parker Rain”.
Parker Rain to chłopak z przeszłością. W przeszłości niesłusznie osadzony w więzieniu za zabójstwo, teraz, już na wolności próbuje żyć uczciwie z łatka mordercy. Prowadzi własny bar, a dom położony daleko od mieszkańców daje mu chwilę spokoju. Jego szczęście nie trwa jednak za długo. Do domu obok wprowadza się piękna blondynka. Corina wyprowadziła się z wielkiego miasta, żeby odpocząć. W jej życiu dużo się zmieniło gdy jej ukochany zostawił ja przed ołtarzem. Dziewczyna nie przywykła do płaczu i użalania, po prostu zaczęła działać i zmieniła otoczenie. Między tą dwójką szybko zaczyna iskrzyć, ale czy to wystarczy by rozgrzać ich zdradzone w przeszłości serca? Co się stanie gdy do ich życia dołączą jeszcze były narzeczony Coriny chcący jej powrotu i brat Parkera ściągający go z powrotem na zła stronę?
„Parker Rain” to zdecydowanie książka na spokojny wieczór. Mimo zawirowań jakie dzieją się wśród naszych bohaterów to jest w niej też dużo ciepła i miłości. Powieść czyta się lekko i szybko, jest wciągająca, a bohaterów nie da się nie lubić. Parker jest uosobieniem ideału, taki zły chłopiec który przeszedł na dobra stronę. Jedyna rzecz jaka nie do końca mi odpowiadała to fakt jak szybko uczucia tej dwójki poszły do przodu w stosunku do akcji książki. Nie zmienia to jednak mojego nastawienia do książki, naprawdę jestem zadowolona że miałam okazję ją przeczytać i czekam na kolejne tomy serii.

Informacje dodatkowe o Parker Rain:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-09-15
ISBN: 9788328719316
Dodał/a opinię: Colibri

Zobacz opinie o książce Parker Rain

Kup książkę Parker Rain

Bo domem nie są ściany, ale osoba, z którą w nich zamieszkasz.

Prawda jest taka, że na świat przychodzimy sami, umieramy sami, ale przez życie możemy przejść z osobą u boku, dla której jesteśmy całym światem.

Grzeszne strony namiętności
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Grzeszne strony namiętności

Sześć gorących historii, które rozgrzeją cię w niejeden zimny wieczór... Przypadkowe spotkanie, niechciane towarzystwo na biwaku czy nawet...

Cole West
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Cole West

Cole West jest przyjacielem Coriny i Parkera, współwłaścicielem kancelarii prawniczej, a jego wujek - Duży John - działa w świecie przestępczym. Pewnego...