Parker Rain

🦈🦈🦈🦈Recenzja przedpremierowa🦈🦈🦈🦈

Premiera 15.09.2021 r.

"Parker Rain" - Anna Wolf

Mroczna przeszłości, bolesne doświadczenie, poczucie bezradności, nowa znajomość i perspektywa uczycia.
Ale czy kryminalista i Prawniczka to dobre połączenie ? Czy tę dwie osoby będą miały szanse na miłość?

Corine, utalentowana prawniczka, z świetną reputacją, kochającym narzeczonym i przyjaciółmi. Niestety jej szczęście znowu zostaje zachwiane. Porzucona przez ołtarzem wyjeżdża ale to nie jest oznaka jej rozpaczy, bo w ogóle tego nie czuje. W nowym miejscu pragnie zapomnieć i odnaleźć spokój.
Ta kobieta niczego się nie boi, na daje sobą pomiatać. Wytrwale dąży do wyznaczonego celu.
Nikogo nie ocenia po wyglądzie czy plotkach. Sama chce się dowiedzieć czegoś o tej osobie a potem wydaje sądy. Nawet zła reputacja ją nie odstrasza.

Parker, kryminalista, mroczne typ. Najlepiej trzymać się od niego zdaleka. Taka teoria. Nigdy się nie wysilił by go lepiej poznać i wtedy wydawać osądy.
My jako czytelnicy poznajmy go z innej strony. Pomocnej i opiekuńczej. Ma w sobie ten mrok ale on właśnie przyciąga.
Z jednej strony ma gdzieś opinie innych ale z drugiej, to boli. To niezrozumienie. Więc kiedy Corine, go nie ocenia, czuje, że to jego szansa na coś więcej niz romans.

Ich relacja tworzy się szybko ale też powoli. Zostaje zachowany odpowiedni dystans. Dużo rozmawiają i po prostu spędzają czas. Mają swoje tajemnice ale to nie komplikuje im życia. Do czasu.

Nie znajdziecie tutaj scen erotycznych. Autorka skupiła się na bohaterach, ich relacji i fabule. Będzie dużo różnych akcji. Jedne powodują przyśpieszenie serca, inne wstrząsają a inne powodują złość i wściekłość.

Książka pokazuje, że nie powinniśmy oceniać człowieka bo wyglądzie, zawodzie czy plotkach. Każdy zasługuje na indywidualne poznanie. Może przy bliższym poznaniu okaże się, że to ktoś na kogo czekaliśmy.

Cała fabuła jest tak stworzona, że czekałam co będzie dalej, co się wydarzy i jak wyjaśnią się pewne tajemnice. A najważniejsze co będzie dalej ze związkiem Parkera i Corine.

9/10😍

ISBN: 9788328719316
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Zobacz opinie o książce Parker Rain

Kup książkę Parker Rain

Bo domem nie są ściany, ale osoba, z którą w nich zamieszkasz.

Prawda jest taka, że na świat przychodzimy sami, umieramy sami, ale przez życie możemy przejść z osobą u boku, dla której jesteśmy całym światem.

Blade
Anna Wolf0
Okładka ksiązki -  Blade

Rewelacyjna seria motocyklowa autorki bestsellerowych „Gangsterów”. Życie Blade’a kręciło się wokół klubu, braci i chętnych...

Pokusa gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Pokusa gangstera

Czwarty tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! „Wspiąłem się po szczeblach w tym światku mafijnym i nikt nie...