Kobieta z sąsiedztwa

Lucy ma kochającego męża i cudowne życie, jedyne czego brakuje w ich idealnym życiu to dziecko. Parę domów daje wprowadza się Amber. Ich pierwsze spotkanie jest bardzo dziwne, ale z czasem kobiety zaprzyjaźniają się i są dla siebie niemal jak siostry. W pewnym momencie w życiu Amber dzieją się dziwne rzeczy i wygląda na to, że ktoś ją prześladuje. Lucy proponuje Amber, żeby zamieszkała z nimi.

"Ludzie toczą grę pozorów. Nigdy nie wiemy, co dzieje się za zaciągniętymi zasłonami".

Historia opisana w książce pokazuje, że często, to co widzimy na pierwszy rzut oka, to tylko iluzja. Zazdrościmy innym ich życia, a tak na prawdę to tylko pozory.

Książka od samego początku owiana jest tajemnicą, a niekiedy nawet grozą. Każdy z bohaterów ma jakąś traumę za sobą, co odbija się na ich obecnym życiu.

Świetny thriller psychologiczny. Polecam👌

Informacje dodatkowe o Kobieta z sąsiedztwa:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2022-02-09
ISBN: 9788381958219
Tytuł oryginału: The Woman Next Door
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Tagi: Thrillery i suspens bóg

Zobacz opinie o książce Kobieta z sąsiedztwa

Kup książkę Kobieta z sąsiedztwa

Ludzie toczą grę pozorów. Nigdy nie wiemy, co dzieje się za zaciągniętymi zasłonami.

Nawet różowawy jedwab, choćby i kupiony w Paryżu, nie zrobi z ryżego owsa ryżu w stylu Amber, wiec z rezygnacją zdjęłam szlafrok i odwiesiłam go na haczyku.

Idealna randka (audiobook)
Sue Watson0
Okładka ksiązki - Idealna randka (audiobook)

Wciągający i pełen napięcia thriller psychologiczny o mrocznej obsesji i randkach. Hannah zrobiła absolutnie wszystko, żeby czuć się bezpiecznie. Jest...

Nasze małe kłamstwa
Sue Watson0
Okładka ksiązki - Nasze małe kłamstwa

Thriller psychologiczny o idealnym życiu. I perfekcyjnych kłamstwach. Jak daleko się posuniesz, by chronić swoje idealne życie? Życie Marianne...