Kolacja z Tiffanym

Recenzja „Kolacja z Tiffanym”

Roztrzepana dziewczyna i tajemniczy biznesmen, gdy tą dwójkę połączą wspólne sprawy ich świat odwróci się do góry nogami.

„-Uwielbiasz wpadać w tarapaty, prawda? Nigdy nie spotkałem kogoś takiego jak ty, Natalio.”

„Kolacja z Tiffanym” została  wydana w 2020r i jest pierwszą powieścią z cyklu o tym samym tytule. Autorem książki jest Agnieszka Lingas – Łoniewska. Do dziś pisarka stworzyła wiele bestsellerowych powieści w których mieszały się różne gatunki literackie. Poza pisaniem czy czytaniem książek kobieta ma wiele innych zainteresowań jak np. robótki ręczne czy nordic walking. Kocha również zwierzęta którym chętnie pomaga np. po przez akcję „karma zamiast kwiatka” która prowadzi od lat. Jednak jej największą pasją są książki, a jej kunszt literacki można podziwiać w najnowszej pracy „Kolacja z Tiffanym”.

Natalia jest roztrzepaną, 27 letnią dziewczyną, która właśnie straciła pracę. Wróciła z tego powodu do rodziców, nie chce jednak zostać u nich na stałe. Mimo ze wychowała się na wsi bliżej jej było do życia w mieście. Rozsyła zatem CV do firm we Wrocławiu by jak najszybciej móc wrócić w te rejony. Przez swoje roztrzepanie Natalia trafia na rozmowę do samego szefa znanej firmy holdingowej. Maciej Granicki jest przystojnym biznesmenem. Nigdy nie poświęcał większej uwagi kobietom wiec od lat tkwi w nieokreślonym związku z Agnieszką. Mimo że chwilami czuje że sytuacja nie powinna tak wyglądać, ciągły nawał pracy nie pozwala mu tego zmienić a nawet nie daje czasu żeby dłużej o tym myśleć. Mężczyzna ma bowiem nie tylko masę pracy w swojej firmie ale również jego sprawy rodzinne nie pozwalają mu na odpoczynek.  Nieporadność Natalii zwraca jednak uwagę mężczyzny na tyle, że mimo wszelkich problemów chce on ją lepiej poznać. Dziewczyna również wydaje się urzeczona swoim szefem. Czy jednak ta sytuacja jest odpowiednia? Co się stanie gdy ta dwójka się spotka i pozna lepiej? Czy tajemnice Macieja nie zepsują ich relacji? Czy roztrzepanie Natalii nie zniszczy wszystkiego?

Powieść mnie zachwyciła. Bałam się że czytając ją dostane typową książkę romantyczna, na szczęście bardzo się myliłam. Powieść ma w sobie idealną ilość romansu, podaną w tak cudowny sposób że nie mogłam się oderwać od tej historii. Nie sposób, nie wspomnieć iż w powieści przewijają się również inne emocje. Przez co książka daje nam delikatną karuzelę uczuć delikatnie doprawiająca romantyczną opowieść. Wstyd się przyznać, „kolacja z Tiffanym” jest pierwszą powieścią Agnieszki Lingas – Łoniewskiej jaką udało mi się przeczytać. Jednak już dziś mogę stwierdzić że nie jest ostatnią.

Informacje dodatkowe o Kolacja z Tiffanym:

Kup książkę Kolacja z Tiffanym

Szukaj mnie wśród lawendy. Zuzanna. Tom 1
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Szukaj mnie wśród lawendy. Zuzanna. Tom 1

Piękna Dalmacja Południowa, malowniczy Półwysep Pelješac, trzy siostry, trzy historie, trzy miłości. Czy można zapomnieć o zdradzie i niespełnionych obietnicach...

Zakład o miłość
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Zakład o miłość

Pełna wzruszeń historia o miłości, zagubieniu i poszukiwaniu siebie.Sylwia, studentka ostatniego roku historii sztuki, za dwa tygodnie wychodzi za mąż...