Kolacja z wampirem

Tom 1 cyklu Mroczna Bohaterka
Książka przypadła mi do gustu. Mogę nawet powiedzieć, że w pełni spełniła moje oczekiwania. Oczywiście nie jest to ambitne dzieło, nie wymaga ogromnego skupienia, chyba też jakoś bardzo nie zaskakuje, ale czyta się je bardzo dobrze i w zasadzie nie mam w stosunku do niego żadnego zarzutu. Styl jest lekki i przyjemny, więc z łatwością można się odprężyć w trakcie tej lektury. Gdy czytam takie powieści, budzi się we mnie nastolatka, którą fascynują tego typu romantyczne historie i muszę przyznać, że bardzo lubię takie chwile. Przywiązałam się do bohaterów tej powieści, polubiłam ich, oczywiście nie wszystkich, bo mamy tu dobre i złe postacie oraz takie, które pokazują nam dwa różne oblicza. Liczę na to, że w drugiej części pojawią się przynajmniej gdzieś na drugim planie. Komu polecam tę książkę? Oczywiście nastolatkom, szczególnie tym, które uwielbiają historie o miłości, z wampirami i innymi dziwnymi stworzeniami, ale też nieco starszym dziewczynom, które chętnie sięgają po takie baśniowe czytadła.

Informacje dodatkowe o Kolacja z wampirem:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2013-10-23
Tytuł oryginału: Dinner with a Vampire
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Jędrzej Polak
Dodał/a opinię: korcia

Zobacz opinie o książce Kolacja z wampirem

Kup książkę Kolacja z wampirem