Kostandin. Grzechy mafii

Tom 1 cyklu Grzechy Mafii

Recenzja „Kostandin. Grzechy mafii”
Co byś zrobiła gdyby los postawił na twojej drodze piekielnie przystojnego szefa mafii? Co jak byś się w nim zakochała?
„Kosta gapił się na mnie bezczelnie, a ja nie rozumiałam. Dlaczego brakuje mi świadomości, żeby odwdzięczyć się tym samym hardym spojrzeniem.”
Książka „Kostandin. Grzechy mafii” ma swoją premierę 30 września 2020r. Autorem tej powieści jest Magdalena Winnicka. Pochodzi z Wrocławia, a mieszka w Smolcu, wraz z partnerem, dwójką synów i kocurem. Magdalena kocha ludzi, szalone podróże i książki. Tą ostatnią pasją dzieli się z nami, dzięki czemu możemy przeczytać „Kostandin. Grzechy mafii”.
Alicja ma za sobą ciężkie przeżycia, jest w rozsypce, aby odzyskać samą siebie postanawia wyjechać do Leicester do swojej siostry. Ta wiedząc o kiepskim nastroju Alicji poznaje ją z dwójką Albańczyków. Chłopaki od razu przypadają do gustu dziewczynie, a od Kostandina, młoda kobieta wręcz nie może oderwać wzroku. Problem jednak w tym że obaj są niesamowicie bogaci, a żadna z dziewczyn nie wie czym się zajmują i na czym zarobili aż takie pieniądze. Alicja mimo świadomości jak niebezpieczny jest jej towarzysz, wyrusza razem z nim w pełną namiętności podróż. Miłość, gangi, niebezpieczeństwo i pasja, Alicja zdecydowanie nie może nazwać swojego życia nudnym. Jej pojawienie się w świecie Kosty przynosi wiele niebezpieczeństw. Czy zdołają stawić im czoła i czy ich miłość przetrwa?
Biorąc się za tą powieść byłam pewna że dostane romantyczną historię, nie spodziewałam się jednak tyle akcji i niebezpieczeństwa ile dostałam. Mimo romantycznej otoczki książka trzyma w napięciu. A silne charaktery bohaterów dają dodatkowych emocji. Niesamowita książka, z szokującym zakończeniem.

Informacje dodatkowe o Kostandin. Grzechy mafii:

Kup książkę Kostandin. Grzechy mafii

Porachunki. Grzechy mafii
Magdalena Winnicka0
Okładka ksiązki - Porachunki. Grzechy mafii

Zabójczo przystojny, obłędnie namiętny i... jeszcze bardziej niebezpieczny! Przygotujcie się na mieszankę wybuchową, bo ta historia dosłownie zwala z...

Finisz. Grzechy krwi
Magdalena Winnicka0
Okładka ksiązki - Finisz. Grzechy krwi

Kiedy koniec niespodziewanie okazuje się początkiem...   Wracamy do opowieści w chwili, w której zakończyła się w poprzednim tomie. Choćby nie wiadomo...