Królewskie serce

💙PRZEDPREMIEROWA RECENZJA PATRONACKA💙

„Pamietam słowa babki o tym, jak miałabym zaskarbić sobie Charliego, i zamierzałam powoli wypełnić jej słowa. Będę dobrą żoną i jeszcze lepszą kochanką. Rozkocham w sobie króla do szaleństwa”

Gdy Madleine zgodziła się na ślub z królem Charliem, nie spodziewała się co spotka ją w niedalekiej przyszłości. Tak na prawdę zakochana w generale, nie czuła nic do dużo starszego króla. Lecz jej przeznaczeniem było zostać królową z całym dobrodziejstwem inwentarza, ale także wszelkimi nieprzyjemnościami, z jakimi będzie musiała zmierzyć się jako królowa. Choć jej młody wiek mógłby zwieść nie jednego, okazuje się, że Madeline wchodzi w rolę królowej z impetem, a nagle pojawiające się uczucie względem Charliego, prowadzi do ostrych zmian w królestwie. Np to, że nie wyobraża sobie dzielenia się nim z, dostarczającymi Charliemu rozkoszy, damami dworu. Jej nieśmiałość szybko znika w momencie, gdy chce, by jej mężczyzna pożądał tylko jej pięknego ciała. Jednak misja ta nie będzie łatwa, w zamku, gdzie wszyscy, wszystko wiedzą, a niewygodne tajemnice, wypełzają niemal z każdej komnaty. Jak młoda sierota, wychowana na zamku i z dnia na dzień stająca się królową, poradzi sobie nie tylko z utrzymaniem męża przy boku, ale także z innymi problemami królestwa jak konflikty z innymi państwami, widmo wojny, ciemnota, analfabetyzm i ubóstwo poddanych, a przede wszystkim awansami, pojawiających się w jej życiu mężczyzn?
To nie jest bajkowa historia, mimo, iż dzieje się w bajkowym entourage’u. To historia walki o swoje, a przede wszystkim walki o siebie.
Kłamstwa, intrygi i czyhające zagrożenia, robią z naszej bohaterki silną kobietę, która nie da sobie w kaszę dmuchać. A król, no cóż, pomimo wielu niedomówień i znaków zapytania, daje się okręcić młodziutkiej królowej wokół paluszka. Ale czy wszystko skończy się dobrze, musicie przekonać się sami.
Historia Madeline, z początku może wydawać się banalna, ale już po kliku stronach wciąga i powoduje, że chcemy szybko dowiedzieć się co będzie dalej. Gorące i pikantne momenty, śmiało mogą określać tą książkę jako niezły erotyk, ale głównie jest to historyczny romans, z wachlarzem intryg oraz dworskich zawiłości i zależności w tle.
Lektura na jeden wieczór oderwie Was od wszechobecnej mafii i biurowych romansów serwowanych ostatnio najczęściej.
Pięknie dziękuję autorce i wydawnictwu za możliwość objęcia patronatem medialnym tego cuda💙

Informacje dodatkowe o Królewskie serce :

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-02-25
ISBN: 9788367200004
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Królewskie serce

Kup książkę Królewskie serce

Gorąca oferta
Charlotte Mils0
Okładka ksiązki - Gorąca oferta

Emily Carson to dziewczyna świeżo po studiach, świętująca zdobycie pierwszej pracy. Przypadkowo poznaje Marcusa, który robi na niej wrażenie prostackiego...

Gra Pozorów
Charlotte Mils0
Okładka ksiązki - Gra Pozorów

Rodzinne porachunki jeszcze nigdy nie były tak niebezpieczne. Lorenzo Moretti może poszczycić się nie tylko kilkoma milionami schowanymi w ogródku i kolejką...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;