Księżniczka

Tom 1 cyklu Pajęczyna

🕷🕷🕷Recenzja🕷🕷🕷

"Księżniczka. Pajęczyna tom" - Laura Passer

Co to była za niesamowita książka!!!
Ta akcja, ci bohaterowie, te sceny. Wszystko było idealne.

Katja, córka potężnego mafiosa. Rozpieszczona, niesforna i pyskata. Ale także lojalna, dobra, troskliwa i delikatna. Takiej bohaterki nie da się nie lubić. Jej cięte riposty, nie raz doprowadzały mnie do śmiechu.
Zawsze była uważana za księżniczkę, która musi mieć wszystko. Ale ona już taką nie jest. Teraz wydoroślała i sama zaczęła podejmować dojrzałe decyzje. Chce wreszci pokazać ojcu, że nie jest już dzieckiem i sama odpowiada za siebie.

Jayden, młody chłopak, który jest jednym z najlepszych żołnierzy ojca Katji, zawsze ma głowę na karku. Zimny, zdystansowany, nieobliczalny i bardzo lojalny. Jego dzieciństwo było bardzo trudne. Dostawał ciosy od blisko osoby. Za każdym razem kiedy odkrywał cząstkę swojego dzieciństwa, miałam łzy w oczach. To było straszne. Dlatego rodzina Ragnatelli staje się dla niego najważniejsza. Pod wpływem Katji zaczyna nam pokazywać trochę inne oblicze, bardziej troskliwie i uczuciowe. Taka wersję Jaydena kocham najbardzjej ❤

Ich relacja jest zakazana, nigdy nie powinna mieć miejsca, tym bardziej, że oboje się nienawidzą. Ale czy na pewno? Z czasem lepiej się poznają, zaczynają poznawać sobie od nowa, zaczynają pokazywać swoje prawdziwe oblicza. W końcu rodzi się uczucie, podsycone pożądaniem. Ich ciągłe sprzeczki i przytyki, były urocze i mocno zabawne. Takiej wybuchowej pary dawno nie spotkałam. A sceny intymne, nie do opisania. Pełne namiętności, uczuć i pikanterii.
Pytanie tylko, czy to uczucie będzie miało szansę na szczęśliwe zakończenie, w świcie, w którym rządzą twarde zasady??

Ta historia ma wszystko czego szukam w książkach. Akcję, która nie raz powodowała dreszcze i silne bicie serca. Bohaterowie z mocnymi charakterami, z którymi nie chce się rozstawać. Zabawne sytuacje, które od razu rozweselają. Emocje, które wzburzają krew w żyłach, od których płonie ciało oraz takie gdzie łzy ciekną po policzkach a także serce roztapia się przy każdym ckliwym wyznaniu.

Wątek mafijny został świetnie wykreowany. Znajdziecie sceny porachunków i innych spraw związanych z mafią. Czułam się tak jakbym była w tym świecie i razem z tymi ludźmi pracował. Autorka zasłużyła na medal, za stworzenie tak prawdziwego obrazu mafii.
Po za tym autorka pokazała także inna stronę mafii. Te bardziej rodzinną. Każdy z ludzi, który był blisko ojca Katji był traktowany jak rodzina. Ich więź była niesamowita. Każdy z nich by za innego w ogień skoczył.
Po za tym autorka ma tak lekkie pióro, że przez te historię po prostu się płynie.
Tak ciężko było mi się z nimi rozstać, tak dobrze mi się o nich czytało, że te 447 stron to stanowczo za mało, dlatego cieszę się, że będzie drugi tom. Już wyczekuje go z niecierpliwością.
11/10🕷 Nie wyobrażam sobie innej oceny do książki, która zawładnęła moim sercem.
@laura.passer pięknie dziękuję za możliwość wejścia w świat Katji i Jaydena, który pochłonął mnie bez reszty❤❤

Informacje dodatkowe o Księżniczka:

Kup książkę Księżniczka

Dark side
Laura Passer0
Okładka ksiązki - Dark side

Kiedy Livia poznaje w barze przystojnego Sawyera, myśli jedynie o dobrej zabawie i flircie. Nie wie jeszcze, że ten uroczy dżentelmen zgotuje jej piekło...

Król niczego
Laura Passer0
Okładka ksiązki - Król niczego

Miał wszystko. Teraz nie ma nic. Tristan Hart jest królem życia. Ma wszystko: urodę, piękną dziewczynę, pieniądze, mnóstwo znajomych, a do tego jeszcze...