Księżniczka

Tom 1 cyklu Pajęczyna

"Księżniczka" to pierwszy tom serii "Pajęczyna", która została wydana nakładem wydawnictwa @_dlaczemu

Swoją premierę miała w marcu. Pamiętam jak pierwszy raz, trafiłam na informację na temat tej książki, przeczytałam wtedy jakiś fragment i wiedziałam, że bardzo chcę ją przeczytać. Mafia, ochroniarz i motyw hate-love to coś co uwielbiam w książkach, więc ta też od razu trafiła na moją listę.

"Księżniczka" to debiut Laury Passer i muszę Wam powiedzieć, że takie debiuty to ja mogę czytać częściej ❤️ Mimo że przeczytałam ją początkiem czerwca, to ciągle pamiętam emocje, które mi towarzyszyły podczas czytania. Autorka świetnie działa na emocjach czytelnika. Nie raz wybuchałam śmiechem, ale też momentami byłam wzruszona. Niebywale lekkie pióro autorki, sprawiło, że przez książkę przepłynęłam. Ani się nie obejrzałam, jak dotarłam do połowy. Tak niesamowicie mnie pochłonęła ta historia, że żal mi było ją kończyć. Na początku wydawało mi się, że to kolejna historia jakich wiele, ale dałam się zwieść. Autorka świetnie połączyła wątki i stworzyła naprawdę fascynującą historię. Fabuła nie raz mnie zaskoczyła. Sporo się dzieje i kiedy wydaje się, że już nic takiego się nie wydarzy, to zaczyna się więcej dziać i nie można się oderwać od czytania.Co do bohaterów to ich uwielbiam. Przy nich nie będziecie się nudzić 😝Już od samego początku polubiłam Katję, uwielbiam jej humor i cięte riposty, a Jayden...cóż mogę Wam powiedzieć. Został moim nowym książkowym mężem 🥵Relacja pomiędzy Katją a Jayem nie raz powodowała szybsze bicie serca i wypieki na twarzy. Autorka nie pozwoliła mi się nudzić. Tutaj ciągle coś się działo. Kilka razy łapałam sie na tym, że wstrzymywałam oddech podczas czytania.

Jeśli lubicie romanse mafijne to przeczytajcie ją koniecznie. Ja będę się nią zachwycać jeszcze długo. Cokolwiek nie napisze, to nie odda w 100% tego, co czułam podczas czytania. Streszczać Wam jej nie będę, ale powiem Wam, że ta książka podbije wasze serce. Niedawno z mojego polecenia przeczytały ją dwie osoby, które na co dzień czytają inne gatunki książek i "Księżniczka" ich zachwyciła tak bardzo jak mnie😍

Ja już przebieram nóżkami na samą myśl o kolejnym tomie. W ciemno biorę wszystkie kolejne książki autorki i mam nadzieję, że długo nie będziemy musieli na nie czekać.

"Księżniczka" już 29 czerwca będzie dostępna w audiobooku🔥Ja z przyjemnością do niej wrócę i tym razem przesłucham audiobooka 🤩

Informacje dodatkowe o Księżniczka:

Kup książkę Księżniczka

Dziedzic
Laura Passer0
Okładka ksiązki - Dziedzic

Dominic, brat Katji, postanawia zostać w rodzinnym domu na czas rekonwalescencji ojca. Nie chce przyłączyć się do mafii i nie popiera prowadzonego przez...

Król niczego
Laura Passer0
Okładka ksiązki - Król niczego

Miał wszystko. Teraz nie ma nic. Tristan Hart jest królem życia. Ma wszystko: urodę, piękną dziewczynę, pieniądze, mnóstwo znajomych, a do tego jeszcze...