Księżniczka

,,Księżniczki nie spadają z nieba. Trzeba je zdobyć”.

Londyn. Stolica Wielkiej Brytanii. Prawie dziewięciomilionowe miasto o powierzchni ponad półtora tysiąca kilometrów kwadratowych. Nie trudno uwierzyć, że nawet właśnie w Londynie, w centrum jednego z największych miast świata, w najmniej spodziewanym momencie, w zwykły dzień, na ulicy jakich wiele, można spotkać miłość i śmierć.

Evan, młody początkujący architekt i informatyk z jakimś tam pomysłem na życie, pewnego dnia niespodziewanie stał się świadkiem napadu w centrum Londynu. Ktoś zaatakował dziewczynę, a Evan, jak na dżentelmena przystało, nie wahał się ani chwili i ruszył jej na ratunek. Jak się okazało młoda kobieta jest tajemniczą księżniczką, córką miliardera z Dubaju, a cała ta napaść była nieszablonowym planem, który ktoś skrzętnie wymyślił, ktoś inny go nieco zmodyfikował, ktoś z premedytacją wywrócił do góry nogami, a Evan nieświadomie wysadził w powietrze.

Skromny młody człowiek będzie więc miał okazję stać się obrońcą księżniczki, jej rycerzem, zdobywcą serca, komandosem, gangsterem, zabójcą, RoboCopem, cyborgiem i Supermenem – w jednym. Tylko czy go to wszystko nie przerośnie?

„Księżniczka” to dynamiczna i pełna emocji powieść sensacyjna. To wybuchowy koktajl wrażeń. Jest kryminalnie i brutalnie, ale też bajkowo i nierealnie. Momentami płasko i naiwnie. Chwilami zabawnie i romantycznie. Na pewno nie jest nudno.

„Księżniczka” to dobra propozycja na wieczór pełen wrażeń dla wielbicieli gatunku i nie tylko.

Informacje dodatkowe o Księżniczka:

Kup książkę Księżniczka

Moje Miasto
Włodzimierz Malczewski0
Okładka ksiązki - Moje Miasto

Każdy z nas ma swoje wyjątkowe miejsce. Czasem to miasto, w którym się urodziliśmy, kiedy indziej wieś, na którą z niego uciekliśmy. To,...

Uwikłany
Włodzimierz Malczewski0
Okładka ksiązki - Uwikłany

Jeśli chcesz przetrwać, lepiej wymaż wyraz „uczciwość” ze swojego słownika Początkujący dziennikarz gazety „Na Krzywo” dorabia...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska