Kubuś i przyjaciele. Pierwsza gwiazdka z Kubusiem. Poradnik świąteczny

KUBUSIOWYCH ŚWIĄT Kiedy tylko spadnie pierwszy śnieg, a Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, każdy z nas chętnie sięga po książki i filmy z Gwiazdką w tle. Wiedzą o tym wszyscy, stacje telewizyjne prześcigają się w świątecznych filmach, wydawcy oferują więcej tytułów związanych z tym okresem, a sklepy produkty pakowane w dostosowane wzorami opakowania. Lubię ten klimat i lubię się w niego wczuwać, więc chętnie sięgam po tego typu rzeczy, szczególnie jeśli są dobre, a ta książeczka taka właśnie jest. Gwiazdka to czas magiczny szczególnie dla najmłodszych. Jej barwna, rozświetlona blaskiem lampek otoczka fascynuje dzieci i dostarcza wiele radości. Szczególnie jeśli można ją spędzić w gronie ulubionych bajkowych bohaterów! A nawet coś więcej - przygotować się z nimi do Świąt, tworząc razem urocze drobiazgi. Choinkowe dekoracje? Witraż z Kubusiem Puchatkiem? Bombka Kłapouchego z charakterystycznym ogonkiem? Prosiaczek na choinkę? Łańcuch w tygrysie paski? Gwiazdki, girlandy i nawet ciasteczka? Każdy z bohaterów kultowej animacji Kubuś Puchatek przygotował tutaj całe mnóstwo propozycji w swoim charakterystycznym, niepowtarzalnym stylu! Jako dziecko zawsze uwielbiałem zabawę w tworzenie różnych rzeczy. Czy to były dekoracje, czy też modele, spędzałem nad tym sporo czasu. Szkoda, że nie miałem wówczas takich książeczek, jak ta. Stworzenie świątecznych dekoracji z Kubusiem, Tygryskiem, Prosiaczkiem, Kłapouchym i całą resztą bajkowych bohaterów byłoby nie lada gratką. Ale nawet teraz publikacja dostarczyła mi wiele radości. W końcu w każdym dorosłych pozostaje wiele wspomnień z dziecięcych czasów, temu chyba nikt nie zaprzeczy. Skupiając się jednak na samej książce, dostarcza wiele pomysłów na świąteczne dekoracje, a także porad i możliwości ich wykonania. Przejrzyste zdjęcia, równie przejrzyste opisy i bardzo ładne wydanie dostarczają wiele radości i zachęcają do tworzenia. I warto im ulec, bo efekt końcowy prostych zabiegów wygląda naprawdę wspaniale. Dlatego polecam bardzo gorąco. To kolejna publikacja od Zielonej Sowy na Święta, której naprawdę warto jest się bliżej przyjrzeć. Sięgnijcie, nie pożałujecie. Recenzja opublikowana na moim blogu http://ksiazkarnia.blog.pl/2016/11/30/kubus-i-przyjaciele-pierwsza-gwiazdka-z-kubusiem-poradnik-swiateczny/

Informacje dodatkowe o Kubuś i przyjaciele. Pierwsza gwiazdka z Kubusiem. Poradnik świąteczny:

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: b.d
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: wkp

Zobacz opinie o książce Kubuś i przyjaciele. Pierwsza gwiazdka z Kubusiem. Poradnik świąteczny

Kup książkę Kubuś i przyjaciele. Pierwsza gwiazdka z Kubusiem. Poradnik świąteczny

Przedszkole malucha od 2 lat. Książeczka edukacyjna z naklejkami
Okładka ksiązki - Przedszkole malucha od 2 lat. Książeczka edukacyjna z naklejkami

Książeczki edukacyjne dla małych dzieci, z którymi maluch poznaje świat, uczy się i bawi. Ciekawe i rozwijające zadanie dostosowane do możliwości...

Flash. Meta. Tom 15
Okładka ksiązki - Flash. Meta. Tom 15

Tym tomem scenarzysta Joshua Williamson (,,Palcojad") kończy swoją przygodę ze Szkarłatnym Sprinterem, którego losy opisywał w kolejnych stu jeden zeszytach...