Laiko Medis. Kraina Cienia

"Laiko Medis. Kraina Cienia" Agnieszki Kotuńskiej to powieść z gatunku fantasy. Moim zdaniem to bardzo dobra powieść z wątkiem miłosnym.

Było to moje pierwsze spotkanie z piórem autorki. Zaliczam je do bardzo udanego.

Pisarka w swojej powieści miesza teraźniejszość z przeszłością. Opowiada o przeznaczeniu, które próbowali zmienić bohaterowie powieści. Każdy na swój sposób uważał, że postępując tak, a nie inaczej, zmieni coś w przeznaczeniu.

Podobały mi się te przeskoki czasowe. Były bardzo ciekawie i oryginalnie wymyślone.

Wąteku z amuletem, mocami, jakie się z tym wiązały i magią trzymały naprawdę w napięciu.

Bohaterowie bardzo przypadli mi do gustu. A w szczególności główna bohaterka Sara. Dziewczyna z bardzo silną wolą walki. Zdeterminowana a momentami zrezygnowana i przytłoczona tym, co się wokół niej działo.

Nie zaliczę tej powieści do spokojniej. Tu co chwilę coś się działo, sprawiając, że świąt przedstawiony przez autorkę nie chciało się opuścić i dowiedzieć się jak to się wszystko zakończy.

A zakończenie, jak dla mnie, było intrygująco wymyślone.

Spędziłam bardzo dobry czas przy lekturze w tym magicznym świecie.

Bardzo polecam ❤️

Informacje dodatkowe o Laiko Medis. Kraina Cienia: